יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

אילוסטרציה

SAP תסייע בהפצת החיסון של מודרנה בעולם

מודרנה, חברת תרופות וביוטכנולוגיה אמריקאית שקיבלה את אישור ה- FDA לחיסון הקורונה שפיתחה, בחרה בענקית התוכנה SAP לסייע לה בהפצת החיסון בעולם.

אילוסטרציה

מודרנה היא חלוצה ומובילה בפיתוח תרופות וחיסונים בשיטת RNA שליח (mRNA). החיסון שפיתחה עבור הקורונה, mRNA-1273, קיבל לאחרונה אישור חירום לאחר שסיים את שלב הניסויים הקליניים בהצלחה. החברה עתידה להשתמש בפתרונות של SAP לשרשרת אספקה דיגיטלית שיסייעו לה עם הסריאליזציה וההפצה של החיסון בעולם.  

חיסונים דורשים תנאי אחסון מסוימים כדי לשמור על יעילותם. כדי להבטיח שהם יישארו אפקטיביים גם לאורך שרשרת האספקה ברחבי העולם, ספקי שירותים לוגיסטיים זקוקים לתהליכים עמידים, כוח אדם מיומן, מתקנים וציוד מתאים, ורשת משלוחים איתנה על מנת להתמודד עם היקף המשלוחים חסר תקדים. 

פתרון SAP Advanced Track and Trace for Pharmaceuticals מסייע למודרנה לעמוד ברגולציות ובחקיקה בינלאומית שנועדה למנוע תרופות מזויפות להגיע לחולים. היישום מספק מאגר סריאליזציה ארגוני, ניהול מספרים סידוריים, ויכולות דיווח רגולטוריות. כדי לאפשר שיתוף פעולה עם שותפי שרשרת האספקה ​​שלה, מודרנה עושה שימוש ב-  SAP Information Collaboration Hub for Life Sciences, רשת ענן ציבורית המאפשרת שיתוף פעולה עבור שותפי סחר בשרשרת אספקה בתחום ​​התרופות. 

Hub זה עושה שימוש ברשת דיגיטלית הבנויה על SAP Cloud Platform ומאפשרת לשותפי סחר לשתף ביניהם כמויות גדולות של נתוני סריאליזציה ונתוני איתור נלווים (associated traceability data), וכך לעקוב אחרי תחנות החיים של החיסונים הרשת. כוללת גם מאגר אימות מבוסס בלוקצ’יין המסייע בהסרת מוצרים מזויפים לאורך שרשרת האספקה וזאת על מנת לעמוד בחקיקה בארה”ב הכוללת אימות חבילות מוצרים פרמצבטיים במקרה של החזרות או לכאורה מוצרים חשודים.

מודרנה עובדת עםSAP S/4HANA  פתרון ה- ERP של SAP ופתרונות ייעודיים של SAP לניהול שרשרת האספקה, כגון פתרונות תכנון, הפצה ועקיבות.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן