יום רביעי, 29 מאי, 2024

בינה מלאכותית. אילוסטרציה

Qlik Israel תציג כיצד ניתן לשפר את השירות הציבורי בדיגיטל, באמצעות ניתוח נתונים ובינה עסקית

חברת Qlik Israel תקיים כנס המיועד למגזר הציבורי בישראל, ובו יוצגו כיצד נתונים ופתרונות אנליטיים מאפשרים לשפר את השירות לציבור בדיגיטל, היום יותר מתמיד.

בינה מלאכותית. אילוסטרציה

הכנס שייערך באון ליין, יתקיים ביום ב’, 21 ביוני בין השעות 11:00 עד 12:30. פרטים והרשמה כאן

בכנס יוצגו המוצרים והחידושים בתחום הבינה העסקית בכלל ובפלטפורמת Qlik בפרט, ובנוסף יוצגו סיפורי הצלחה של ארגונים מובילים, מהם ניתן ללמוד על יישום מוצלח במגזר הציבורי.  

את הכנס יפתח איתמר אבני, מנהל המגזר ציבורי ב- Qlik Israelעם סקירה אודות הצרכים העכשוויים והפתרונות של גופים במגזר הציבורי. לאחריו יציג אלירן נגר, מנהל פרוייקטי BI ,דמו חי של פלטפורמת Qlik Sense ופיצ’רים נוספים. לאחר מכן תציג נטע מאור, מנהלת פתרונות דאטה מתקדמים בחברה, את תחום מדע הנתונים (Data Science) המהווה חלק מאנליטיקה מתקדמת. 

בין סיפורי הלקוח שיוצגו בכנס נכללים החברה לשירותי איכות הסביבה, מפי דני הוכמן המנמ”ר שיציג את שיפור מערך השירות הדיגיטלי באמצעות BI, רונן טל מנהל הדאטה והאנליטיקה במכבי שירותי בריאות שיציג כיצד פותחה אפליקציה לחיסונים בתוך 15 יום ומתן שטרית, מנהל פרויקט ה-BI במועצה האזורית אשכול שיציג כיצד להתמודד עם פיתוחים מורכבים לצד דרישה לזמנים קצרים ברשות מקומית. 

לדברי איתמר אבני, מנהל המגזר הציבורי Qlik Israel – , “השנה החולפת הוכיחה לנו מעבר לכל ספק את הצימאון שקיים במגזר הציבורי לכלים טובים יותר, מבוססי מידע, לטובת הבנה של מצב הארגון, שיפור השירות לציבור וקבלת החלטות מושכלות בזמן קצר. משתמשי Qlik הצליחו לעשות זאת וניצלו את יכולות הפלטפורמה לטפל בכמויות עתק של דאטה ממקורות מגוונים ומורכבים, וסיפקו מענה למנהלים ולעובדים במהירות יוצאת דופן, לפעמים אפילו בן לילה. את המגמות האלה ואת שלל היכולות של פלטפורמת Qlik אנו רוצים להביא אליכם, אנשי המגזר הציבורי. את כל זה, ועוד הרבה מעבר, יחד עם סיפורי לקוחות מרתקים, נציג בכנס”. 

Qlik Israel  מקבוצת חילן היא הנציגה הרשמית של חברת Qlik משנת 2003. החברה מטמיעה את פתרונות הבינה העסקית והאנליטיקה של Qlik בלמעלה מ – 1000 חברות וארגונים בישראל, מכל הגדלים ובכל המגזרים. מטרת החברה לספק לשוק הישראלי פתרונות בינה עסקית ואנליטיקה מתקדמים ולספק שרותי יעוץ ויישום מקצועיים וממוקדים לכל המגזרים העסקיים בארץ. קליק ישראל מייצגת את Qlik העולמיתומדורגת על ידי חברת המחקר STKI כמובילת תחום ה- BI, Data and Analytics 9 שנים ברציפות. 

פרטים והרשמה: https://bit.ly/3ixMfID

 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן