יום שישי, 31 מאי, 2024

סטיבן הררי, מנכ"ל משותף ומייסד החברה, קרדיט: יובל חן

Infinity Labs R&D נרתמת לשיקום השטחים השרופים בעוטף עזה

Infinity Labs, חברת בת של מטריקס, נרתמת לשיקום יער כיסופים בעוטף עזה באמצעות קרן קיימת לישראל בעקבות גל ההסלמה האחרון.

סטיבן הררי, מנכ"ל משותף ומייסד החברה, קרדיט: יובל חן

בעקבות גל ההסלמה האחרון, Infinity Labs , חברת בת של מטריקס, נרתמת לשיקום יער כיסופים בעוטף עזה באמצעות קרן קיימת לישראל. חברת Infinity Labs, שעוסקת בהכשרה והעסקת אנשי פיתוח תוכנה לתעשיית ההייטק המקומית, לא נשארה אדישה למראות הקשים מהדרום בימים האחרונים ובמסגרת שיתוף הפעולה עם קק”ל ינטעו עובדי החברה ובוגרי תכנית ההכשרה של החברה עצים ביער כיסופים במהלך החודשים הקרובים.

סטיבן הררי, מנכ”ל משותף ומייסד החברה, אמר: “ליבנו עם תושבי עוטף עזה והחלטנו לבטא את זה לא רק במילים חמות, אלא גם במעשים. אחד העקרונות המנחים אותנו בעבודתנו היום-יומית הוא לדאוג לעתיד התעשייה בארץ ובעולם, באמצעות נטיעת כלים ויכולות ייחודיות בדור חדש של עובדים. באמצעות נטיעת עצים חדשים והחייאת השטחים שנהרסו, נוכל ליישם גם שם עקרון זה ולייצר תקווה לעתיד טוב יותר עבור תושבי האזור”. 

בנוסף לשיקום היערות השרופים, Infinity Labs תעניק עד סוף השנה הכשרה יוקרתית ומקיפה ללא עלות לעוד כ-200 בוגרים מצטיינים בעלי נטייה וחשיבה ריאלית, המעוניינים לקדם קריירת פיתוח תוכנה בינלאומית מאתגרת ומתגמלת. מתוכם עד 35 תקנים ישוריינו לתושבי עוטף עזה.

דניאל גיגי, מנהל מרחב דרום בקק”ל אמר: “עם התחדשות טרור העפיפונים והירי על עוטף עזה ורחבי הארץ, מאוד מחממת את ליבנו ברגעים קשים אלו, תמיכתה של חברת Infinity Labs, אשר תסייע לנו לשיקום יער כיסופים בעוטף עזה והחזרת החי והצומח למצב טרום העפיפונים”.

 

אודות Infinity Labs

ב-Infinity Labs R&D מאתרים ובוחרים בכל שנה מאות בוגרי אוניברסיטה מצטיינים מבין אלפי מועמדים, לתוכנית יוקרתית המבטיחה קריירה ארוכת שנים בהייטק בתפקידי פיתוח תוכנה ובחברות הייטק מובילות. טרם תחילת העבודה, הבוגרים עוברים הכשרה מקיפה ללא עלות על חשבון החברה. ההכשרה בהיקף של 8 חודשים ובין היתר מדמה את חיי היום יום של איש/ת פיתוח ונותנת מענה מהיום הראשון לכל אתגר שאיש/ת הפיתוח ייתקלו בו במהלך דרכם המקצועית, לרבות מעבר בין שפות תכנות וסביבות עבודה. התוכנית עוצבה בשיטות הכשרה מתקדמות המתאימות למאה ה-21 ומועברת על-ידי טובי המנטורים והמפתחים. משתתפי התכנית רוכשים יכולות, תובנות, כישורים ויכולת יישום בפועל, המאפשרים להם להתמודד בהצלחה על תפקידים המיועדים לאנשי פיתוח בעלי ניסיון של 2-4 שנים וזאת מהיום הראשון בתפקיד .

קישור להגשת קו”ח – https://lp.infinitylabs.co.il/ref19/

טלפון לקבלת מידע – *4963

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן