יום שישי, 31 מאי, 2024

תמונות באדיבות Tomer Foltyn

FinTech Junction תל-אביב / ברלין

המוח היהודי כובש את ברלין: בחודש הבא (11-12 לדצמבר 2019) תארח בירת גרמניה, הכלכלה החזקה באירופה, שני אירועי חדשנות בינלאומיים פרי יוזמת קבוצת אנשים ומחשבים

תמונות באדיבות Tomer Foltyn

המוח היהודי כובש את ברלין: בחודש הבא (11-12 לדצמבר 2019) תארח בירת גרמניה, הכלכלה החזקה באירופה, שני אירועי חדשנות בינלאומיים פרי יוזמת קבוצת אנשים ומחשבים:  Fintech Junction 2019 הכנס הבינלאומי הרביעי לחדשנות בטכנולוגיות פיננסיות, ובמקביל אליו 2019  FUTURE OF AI  הכנס הבינלאומי המוביל לטכנולוגיות בינה מלאכותית וביג דאטה.  לדברי בן פלד המנהל ומפיק את הכנס: “כנס Fintech Junction 2019  הבינלאומי בברלין, מופק לאור הצלחת שלושת הכנסים הקודמים אותם קיימנו בשנים האחרונות בתל אביב.

אירוע FinTech Junction הפך בשנים האחרונות לכנס המוביל בתחום הטכנולוגיות והחדשנות הפיננסית, כאשר בכנס האחרון לקחו חלק למעלה מ-1,500 מומחים  מרחבי העולם, בהם משקיעים, יזמים, מנהלי חדשנות ו- IT, בכירים ממוסדות פיננסים, בנקים, אקסלרטורים וקרנות הון סיכון. האירוע מיועד למומחי פיננסים, מקבלי החלטות בדרגות הגבוהות ומנהלים בכירים, בנקאים, משקיעים, אנשי מחקר ופיתוח ויזמים התרים אחר חדשנות פורצת דרך בתעשיית ההיי-טק הפיננסית.  מבין הנושאים שידונו השנה בכנס, מימון המונים, בלוקצ’יין ואבטחת סייבר, בנקאות פתוחה, הלוואות ומתן קרדיט, בינה מלאכותית בשירות השירותים הפיננסיים, מסחר חברתי, BIG DATA ועוד.

השנה, מתעתד הכנס האירופאי להתעלות על קודמיו, ולארח את נציגי החברות הגדולות ליומיים מלאי השראה טכנולוגית ועסקית”. במענה לשאלה מדוע נבחרה דווקא ברלין כיעד החם לקיומו של האירוע הבינלאומי, מסביר פלד כי “ברלין מהווה מרכז בינלאומי שוקק פעילות של יזמות, טכנולוגיה, חדשנות וסטארט אפים, בדגש על היותה מוקד עליה לרגל לחברות בתחום הפינטק. אחת המטרות של האירוע הנה לייצר קשר בלתי אמצעי בין קהילת ההייטק הגרמנית, למקבילתה הישראלית. זאת ועוד, כבירתה הפיננסית המרכזית של אירופה, ברלין הייתה הבחירה הטבעית כלוקיישן מתאים. ולבסוף, זיהינו צורך שעלה משוק ההייטק המקומי, לכנס בינלאומי מקצועי, בהובלה ישראלית, שיעניק ערך אמיתי למשתתפיו. המשימה שלנו היא למנף את המטרות העסקיות של המשתתפים באירוע, לייצר חיבורים ולסייע לרישות החברתי בתוך הקהילה”.

הסטארט אפים שבונים את עתיד השירותים הפיננסיים

את אחד מרגעי השיא של האירוע בגרמניה צפויה לספק ההכרזה על הזוכים בתחרות הסטארט אפים למיזמים מבטיחים בתחום הפתרונות הפיננסיים.  “כשנציגי הסטארט אפ ניישן עם היצירתיות הישראלית יכבשו את מתחם ה- Station Berlin בשלהי חג המולד, זו תהיה דרך מלאת השראה לקבל את כניסתו של העשור הבא 2020”, אומר פלד. “השנה אנו מזמינים את אורחי הכנס לצלול עמוק אל המגמות האחרונות והשאלות הקריטיות בצומת הדרכים של העולם הפיננסי. בשנים האחרונות, חברות סטארט אפ רבות מגלות את הפוטנציאל העצום הגלום בתחום הפיתוחים הפיננסיים, וזו רק תחילתה של מגמה שצוברת מומנטום.

מטרת הכנס לייצר אקו-סיסטם מפרה לנטוורקינג איכותי, ולקדם שיתופי פעולה עסקיים והשקעות בינלאומיות בתחום”, הוא מוסיף. “בתחרות שקיימנו בשנה בעברה בתל אביב, הוצגו שורה של חברות סטארט אפ מבטיחות עם פתרונות פורצי דרך לעולם הפיננסי של המחר. בין הפיתוחים המעניינים שעלו לגמר בלטו טכנולוגיית בינה מלאכותית שעוקבת אחרי תנועות כספיות בבנק ובכרטיסי אשראי, או פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת המשלבת בינה מלאכותית , לוגיקה מעורפלת (FUZZY LOGIC) ולמידת מכונה, שמאפשרת למפות, לתקן ולאחד בסיסי נתונים שהושחתו עקב סיבות שונות מזדון ועד טעויות אנוש . חברה אחרת הציגה טכנולוגיה המזהה הונאות בענף הביטוח ועוד. גם השנה יחשפו באירוע סטארט אפים עם טכנולוגיות חדשניות ובעלות ערך מוסף”.

הזוכים במקום הראשון בתחרות הסטארט-אפים יזכו בחבילת פרסים שיסייעו לקדם את החברה לעבר השלבים הבאים בפעילותה, כשהמטרה היא לחשוף בפני קהלי היעד מנעד חברות בעלות פוטנציאל לצמיחה משמעותית. כמו בכל שנה, התחרות תרה אחר חברות עם חזון גדול, שבראשן יזמים עם מוטיבציה ויכולת גבוהה להצליח ביישום חזונם. “התחרות שמה לה למטרה להעניק במה לחברות הזנק מבטיחות מול הקהל הרחב, מעל אחת הבמות החמות באירופה, התקשורת ומקבלי ההחלטות בענף, ולאפשר לחברות הגדולות ולקרנות הון סיכון להעניק להן הזדמנות ומינוף”, הוא מסכם.

לינק לכנס :

https://www.fintechjunction.com/

 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן