יום חמישי, 30 מאי, 2024

Cloudzone צילום סאם יעקובסון

CloudZone זכתה בתואר AWS Migration Competency

CloudZone, חברת הענן של מטריקס, ושותפת Premier של Amazon Web Services (AWS) משנת 2014, קיבלה התמחות רביעית במספר: Migration Competency. תואר זה מציב את CloudZone בין השותפים הראשונים של AWS בישראל שזכו במומחיות היוקרתית.

Cloudzone צילום סאם יעקובסון

 

תוכנית AWS Competency נועדה להאיר זרקור על שותפי AWS שהציגו מיומנות טכנולוגית עמוקה וביצעו בהצלחה פרויקטים עם לקוחות באמצעות פתרונות ייחודיים במגוון תחומי עיסוק. הזכייה בתואר AWS Migration Competency משקפת את ניסיונה הרחב והמגוון של CloudZone בסיוע לארגונים, לעסקים קטנים ולסטארט-אפים להתנייד בהצלחה לענן של AWS, החל משלב התיכנון והפיתוח וכלה בשלב הביצוע, היישום והליווי של פרוייקטי ניוד מורכבים. 

“הגישה של CloudZone מספקת ערך מוסף משמעותי,” אמר שלומי אוטמזגין, סמנכ”ל טכנולוגיות בחברת יד2, לקוחה של CloudZone שביצעה לאחרונה מיגרציה לענן. “שיתוף הפעולה איתם בכל היבטי פרויקט המיגרציה לענן אפשר לנו להתמקד בעסקי הליבה שלנו, תוך ידיעה שיש לנו שותף שיתמוך בנו בכל התהליך”.

“המשימה של CloudZone היא לאפשר ללקוחות שלנו להתמקד בעסקים שלהם, בעוד אנחנו מתמקדים בכל מה שקשור לענן,” אמר עדי הייניש, מנהל CloudZone. “תואר ה-AWS Migration Competency הוא הכרה במומחיות מקצה-לקצה שאנו מציעים ובניסיון הנרחב שלנו בטיוב מסע המיגרציה לשרותי הענן הציבורי של AWS. אנחנו מצפים להמשיך לעבוד בשיתוף עם AWS ולמנף את היחסים האלה כדי ליצור מתודולוגיות חדשניות ושיטות עבודה שיתמכו בהצלחתם של לקוחותינו”.

כדי להתחיל בתכנון המיגרציה של הארגון ל-AWS בעזרת CloudZone, ניתן לבקר בקישור הזה.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן