יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

עובדי קלאודזון

CloudZone זכתה בתואר AWS Consulting Partner Of The Year לשנת 2021

פרסי השותפים ניתנים מידי שנה ומוקירים את השותפים של AWS אשר מובילים ולוקחים חלק משמעותי בסיוע ללקוחות בהנעת תהליכי חדשנות ובניית פתרונות על גבי שירותי הענן של AWS. 

עובדי קלאודזון

CloudZone, חברת הענן של מטריקס, הודיעה כי היא זכתה בתואר ” Consulting Partner of the Year” של Amazon Web Services (AWS) לשנת 2021.  פרסי השותפים ניתנים מידי שנה ומוקירים את השותפים של AWS אשר מובילים ולוקחים חלק משמעותי בסיוע ללקוחות בהנעת תהליכי חדשנות ובניית פתרונות על גבי שירותי הענן של AWS. 

כבר למעלה מעשור מספקת CloudZone ללקוחותיה ליווי במסע לענן הציבורי, החל משלבי הייעוץ הראשוני ותכנון תהליכי המיגרציה, ועד לשלבים המתקדמים של חדשנות תוך כדי העבודה על גבי תשתית הענן. מערכת היחסים בין CloudZone ל-AWS הפכה לרשמית בשנת 2014 עם הפיכתה של CloudZone לשותף בדרגת Premier.

Aws Consulting Partner Of The Year 2021
Aws Consulting Partner Of The Year 2021

החברות השותפות ברשת שותפי הייעוץ של AWS (AWS Consulting Partners) הן חברות המסייעות ללקוחות בתחומי עיסוק שונים להאיץ את המסע שלהן לענן. CloudZone זכתה בפרס  Consulting Partner Of The Year לשנת 2021 לאחר שהראתה ביצועים יוצאי דופן מחויבות ומסירות עמוקה ללקוחות AWS.

עדי הייניש, מנכ״ל CloudZone: “אנחנו מתרגשים לקבל את פרס AWS Consulting Partner Of The Year לשנת 2021 מהשותפים שלנו ב- AWS. הקשר שלנו עם AWS התחזק משמעותית לאורך השנים והשותפות בין הארגונים עובדת בסינרגיה מושלמת ומייצרת הזדמנויות מדהימות להביא חדשנות אמיתית לשטח. אני גאה באנשים שנותנים את הלב שלהם ב-CloudZone וההוקרה מהשותפים ומהלקוחות שלנו רק מחזקת את האמון שלי בדרך, בחזון ובאסטרטגיה שלנו. בשנה הקרובה השותפות שלנו עם AWS תוליד עשרות של פתרונות משותפים חדשים בתחומים שונים שיאפשרו ללקוחותינו גישה קלה ומשמעותית יותר לענן הציבורי״

 

אודות CloudZone
CloudZone, חברת הענן של מטריקס, מלווה את קהל לקוחותיה במסע אל הענן הציבורי. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום, CloudZone הינה Premier Consulting Partner של AWS, Microsoft Azure Expert MSP, ו-Google Cloud Premier Partner.
החברה מספקת ללקוחותיה שירותי ייעוץ, תכנון וביצוע מעבר לענן הציבורי, שירותי DevOps, Data, ייעוץ כלכלת ענן ו-FinOps, ניהול סביבות בענן הציבורי, ותמיכה שותפת בסביבות אלו.  החברה הינה משווקת רשמית של AWS, Google Cloud ו-Microsoft Azure. ערכי היסוד של CloudZone הם שמירה על חדשנות טכנולוגית , אבטחת מידע, ייעול וחיסכון משמעותי בעלויות החודשיות תוך שמירה על קשר אישי וצמוד עם קהל לקוחותיה.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן