יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

צוות קלאודזון. צילום עומר ברש

CloudZone זכתה בתואר שותף השנה של AWS בתחום DevOps APN

CloudZone מספקת ללקוחותיה חבילת שירות הכוללת שירותים מקצועיים מתקדמים, שירותים מנוהלים וייעוץ בתחום ה-FinOps.

צוות קלאודזון. צילום עומר ברש

חברת הענן של מטריקס, CloudZone, שהיא שותף ייעוץ בכיר של Amazon Web Services (AWS) משנת 2014, הודיעה אתמול כי זכתה בתואר “שותף השנה בתחום DevOps APN” (Amazon Partner Network) לשנת 2020. פרסי “שותף השנה” של APN מוקירים את החברות ברשת השותפים של AWS (AWS Partner Network) המובילות בתחומן, אשר מהוות גורמי מפתח בסיוע ללקוחות בתהליכים לשיפור החדשנות ולבניית פתרונות ב-AWS. 

כשלרשותה מעל עשור של ניסיון בייעוץ, אספקה ותמיכה בכל הקשור לשירותי ופתרונות ענן, CloudZone מספקת ללקוחותיה חבילת שירות הכוללת שירותים מקצועיים מתקדמים, שירותים מנוהלים וייעוץ בתחום ה-FinOps. הכרזה זו מהווה הכרה בכך שחברת CloudZone שמה את לקוחותיה במרכז, מספקת ביצועים טובים ומביאה חדשנות בתהליכי DevOps.  CloudZone זכתה בפרס לאחר שהוכיחה ניסיון וידע רבים בעבודה עם AWS בביצוע פרויקטים מורכבים וסומנה על ידי לקוחותיה כמקור המספק ייעוץ מהימן. כמו כן, מאז קיבלה את הסמכת AWS DevOps Competency, בינואר 2019, החברה הציגה צמיחה בפעילות ומומחיות בתחום ה-DevOps ותרמה לפעילות של AWS בישראל.

פרס ה-APN ניתן ל-CloudZone גם בשל יכולתה לסייע ללקוחותיה למקד את הפעילות שלהן במשימות המגדילות צמיחה ורווחיות. כחברת CNCF (Cloud Native Computing Foundation) בדרגת SILVER וחברה המוסמכת לתת שירות סביב Kubernetes, בימים אלו ממשיכה CloudZone לפתח ולשפר כלים לאוטומציה, הקצאה ובקרה של תשתיות AWS  בהתאם לדרישות הלקוח, ולבנות תצורות ניהול ואינטגרציה CI/CD כדי למקסם את יעילות הפיתוח. 

“אנו גאים לקבל את הפרס הזה, אשר מכיר במחויבות שלנו ל-AWS ולחדשנות מתמדת בתחום ה-DevOps, המאפשרת ללקוחות שלנו להעצים את ההצלחות העסקיות שלהם”, אמר עדי הייניש, מנהל CloudZone. “כמי שמחזיקים בהסמכת DevOps Competency ומהווים שותפי Premier  של AWS, באפשרותנו לספק פרויקטי DevOps מצוינים, שמאיצים באופן דרמטי כל פעולה ב-AWS וממקסמים את העסקים של לקוחותינו. אנחנו סבורים כי המשך שיתוף הפעולה הפורה עם AWS יתרום עוד רבות להצלחת ארגונים רבים במשק”.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן