יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

אילוסטרציה

Automat-IT הקימה מערכת VOD במכללה האקדמית עמק יזרעאל על גבי Amazon Web Services

מערכת ה-VOD שתוקם במכללה האקדמית עמק יזרעאל תייתר את הצורך של הסטודנטים והצוות להגיע לספריה גם בזמן הקורונה.

אילוסטרציה

Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, השלימה פרויקט הקמת מערכת VOD – Video On Demand בענן, באמצעות Amazon Web Services-  AWS, במכללה האקדמית עמק יזרעאל, ע”ש מקס שטרן.

המערכת הוקמה בעזרת שירותי AWS Elemental Media Services והיא מבוססת טכנולוגיית Serverless באופן מלא. בפרוייקט נעשה שימוש נרחב ב- AWS Lambda, Amazon Simple Storage Service (Amazon S3), Amazon DynamoDB, Lambda@EDGE  ו- Amazon CloudFront.

הפרוייקט, אשר ארך כחודשיים ימים, כלל מתן פתרון מקצה לקצה לרבות: אפיון מלא של הסביבה, התאמת המערכת לשפה העיצובית של מכללת עמק יזרעאל והתאמה לעבודה בכל פלטפורמות המובייל ובכל הדפדפנים העדכניים.

עדי אליה, IT System Administrator, במכללה האקדמית עמק יזרעאל

המערכת, אשר הוקמה לטובת התכנים הלימודיים, משרתת כיום את כלל הסטודנטים במכללה, כ- 5,000 במספר וכן את כל אנשי הסגל ומאפשרת התרחבות בהתאם לצרכים עתידיים של המכללה.

עדי אליה, IT System Administrator, במכללה האקדמית עמק יזרעאל: “בעזרת המערכת החדשה, יש באפשרות הסטודנטים והסגל לצרוך את כל המידע הנחוץ להם במסגרת הלימודים ובכלל זה: שיעורים מצולמים וסרטוני וידאו מכל מקום ובכל זמן, דבר שמייעל את תהליך הלמידה ומאפשר לסטודנטים ‘להיות עם היד על הדופק’ ולהשלים פערים לימודיים כתוצאה מהיעדרות, כגון מחלה, שירות מילואים, חופשת לידה וכו’. עם כניסתנו לעשור השני של המאה ה-21, חשוב היה לנו לבחור בפתרון שיצעיד את המכללה ודרכי ההוראה שלה קדימה. הבחירה שלנו ב- Automat- IT הייתה טבעית, תודות לניסיונה הרב והידע הנרחב שלה ב- AWS. בימים אלה של הקורונה, העלינו לענן חומרים נוספים רבים שמיועדים לצפייה והיו בהארד קופי, כך שהם נגישים מהבית ומייתרים כלל את הצורך להגיע לספריה”.

 

יואב צורי סמנכל טכנולוגיות Automat IT

יואב צורי, סמנכ”ל טכנולוגיות, Automat-IT: “הפתרון תוכנן ובוצע באמצעות השירותים המנוהלים של AWS, ללא צורך בתפעול של שרתים ותשתיות. המערכת דלת תחזוקה, היא מסוגלת להתמודד עם שינויים קיצוניים בעומס, כולל עומסים גבוהים מאוד, מבלי שיש צורך לבצע בה שינוי כלשהו ובאופן כללי היא מאפשרת גמישות ויעילות עבור ציבור הסטודנטים והמרצים כאחד. הלקוח משלם בדיוק עבור המשאבים אותם הוא צורך ואין עלות חודשית קבועה. צורת עבודה זו מאפשרת ללקוח גמישות מירבית עם שמירה על עלויות נוחות”.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן