יום חמישי, 30 מאי, 2024

אילוסטרציה

Accumatch – להצליח סוף סוף לעשות שינוי בשנה החדשה!

כולנו מכירים את התופעה בה בכל ראש השנה אנחנו מכריזים בהתלהבות : “השנה אעשה שינוי!” ואפילו מצהירים על מטרות חדשות-ישנות שנגשים.

אילוסטרציה

אז למה רובנו מהר מאוד מוצאים את עצמנו שוב תקועים באותו המקום ? Accumatch, מערכת אבחון ושינוי התנהגותי מהפכנית תגלה לך באופן מדויק
מה עוצר אותך בדרך להגשמת המטרות ואיך לעשות שינוי מותאם לך אישית !

לכל אחד יש מערכת של אסטרטגיות פנימיות, הטיות אישיות שהתקבעו כדפוסי חשיבה אוטומטים. דפוסי חשיבה מכתיבים את הדרך בה אנחנו חושבים, פועלים, מונעים ומתקשרים עם הסביבה. ההתנהגויות שלנו הם תוצר של דפוסי החשיבה שלנו שקובעים את התוצאות שלנו בחיים. חשיפה והעברה למודע של דפוסי החשיבה האוטומטיים יעניקו לנו ‘אינטליגנציה התנהגותית’, הזדמנות לעשות שינוי באופן מדויק ואפקטיבי עבור ך באופן מותאם אישית.

אבחון התנהגותי אישי חדשני אקיו

כמה מילים על Accumatch
בעקבות שאלון אונליין קצר ופשוט (באורך של כ- 30 דק’) המערכת שלנו ממפה 49 דפוסי חשיבה, מפיקה מפת דפוסים של עולמך הפנימי באופן מבוסס מדע, אובייקטיבי, ובאחוזים מדויק ים!
Accumatch פיתוח קנדי פעיל ב- 15 מדינות מבוסס מדעי מוח, פסיכולוגיה התנהגותית, שיטת Nlp. זה לא שאלון אופי או אישיות! מערכת מיפוי עצבי (נירולוגי) היחידה שחושפת דפוסים לא מודעים.

למרות ההתלהבות לעשות שינוי בשנה החדשה – למה רובנו מוצאים את עצמנו תקועים?
לכל אחד יש גורמים פנימיים אחרים שמשפיעים על הסיבה שהוא מצליח או מתקשה לעשות שינוי. ביניהם סוג ורמת מוטיבציה, דרייברים, סוג ים של פוקוס, תהליכי חשיבה וקבלת החלטות, ועוד. יש לנו גם מסגרות זמן שונות להכלת שינוי ודרכים שיהיו אפקטיביות במיוחד עבורנו להתמיד בשינוי.

שנכיר את ה’אינטליגנציה ההתנהגותית’ (התגובות הדיפולטיביות שלנו לטריגרים ביום יום) –
לא רק שנקבל הכוונה מדויקת להצלחה וליצירת פריצת דרך ונמנע מהתסכול לעשות שינוי, אלא גם נוכל בעזרת כלים מותאמים אישית לשנות דפוסים לטובת הגשמה ושיפור איכות חיים. בעזרת האבחון נוכל לחסוך הרבה זמן וכסף על טיפולים לא אפקטיביים ומפגשי היכרות לא מקדמים.

עדי פרבר מאמן אישי ועסקי ונציג Ac
עדי פרבר מאמן אישי ועסקי ונציג Ac

עדי פרבר, נציג Accumatch ישראל

עדי פרבר, מאמן אישי ועסקי שמוכר בין היתר מצוות המומחים בתכנית ‘לבחור נכון עם מיכל צפיר’. נציג בלעדי בישראל לשימוש ב- Accumatch להתפתחות אישית, להכוונה בקריירה ובעסקים, וזוגית. בכתבה ב’המקומון’ נכתב “עתיד לשנות את פני הקואצ’ינג ” ובמגזין דה מרקר הומלץ ככלי לשינוי. בנוסף, פרבר עושה שימוש במערכת למיפוי תרבות ארגונית בחברות, גיוס והשמה במשאבי אנוש. בין הממליצים בישראל נמצאים ד”ר שלי ורוד (יועצת מינית וזוגית, האח הגדול לשעבר),
ד”ר נדב יופה נבו (פסיכיאטר בכיר, לשעבר מנהל מרפאות בריאות הנפש בקופות), ובנוסף אחד מהסופרים המובילים בארץ, מנהלות משאבי אנוש בחברות הייטק ועוד.
עלות השימוש בשאלון והנפקת חוברת התוצאות הינה 800 ש”ח. את הממצאים משקף פרבר בפגישת אימון אחת בלבד בעלות רגילה של 420 ש”ח.
לאתר Accumatch בישראל, לחצו כאן

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן