יום חמישי, 30 מאי, 2024

אילוסטרציה

תכנית ממר”מ מגיעה לאופקים!

תלמידי תיכון מרום יזכו למסלול בו ילמדו את מקצועות המחשוב ברמה הגבוהה ביותר ויגדילו את סיכוייהם להתקבל ליחידה הצה”לית היוקרתית. ראש עיריית אופקים, איציק דנינו: “תכנית שתציב את אופקים על מפת המחשוב בישראל”

אילוסטרציה

תכנית ממר”מ (מרכז מחשבים ומערכות מידע בצה”ל) מגיעה לתיכון מרום שבקריית חינוך שבילי אית”ם באופקים: החל משנת הלימודים תשפ”ב, ילמדו תלמידים שישולבו במסלול (מכיתה ז’ ועד סיומו בכיתה יב’) את כל מקצועות

ישראל סבן. צילום: מוסדות שבילי איתם
ישראל סבן. צילום: מוסדות שבילי איתם

המחשוב – ברמה הגבוהה ביותר, וע”י טובי המרצים. זאת במטרה להכשירם לעולם הטכנולוגי ולהעניק להם ידע רב בתחומי המחשב, עד ביצוע מבחנים חיצוניים המעניקים תעודות ונקודות לתואר. בנוסף, תכין התכנית את הבוגרים ליחידת ממר”ם היוקרתית – ובכך תגדיל את סיכוייהם להתקבל ליחידה.    

במסגרת התוכנית, שהיקפה 4 שעות שבועיות נוספות במערכת השעות, ילמדו התלמידים (בנוסף למערכת השעות המתוגברת במתמטיקה ובמדעים) מקצועות כמו תקשורת וחומרה, אבטחת מידע, Python, בסיסי נתונים SQL, DevOps, פיתוח ++C, פיתוח Java, ניהול פרויקטים, בדיקות תכנה – QA, ניתוח מערכות וכתיבת מסמכי איפיון. בסיום כל קורס יבחנו התלמידים במבחן חיצוני אשר יקנה להם תעודת הסמכה להפעלת מערכות מידע מתקדמות. בנוסף, ייצאו התלמידים לסיורים בחברות הייטק מהמובילות בארץ. הקבלה מותנית במבחני מיון.

“מדובר בתכנית לטווח ארוך, אשר תציב את אופקים על מפת המחשוב ומערכות המידע של ישראל כבר מגיל צעיר”, אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. “תלמידי אופקים מוכשרים לא פחות מתלמידים במקומות אחרים, ומגיעות להם תכניות כמו זו, אשר תסייע להם למקסם את יכולותיהם ולהגשים את שאיפותיהם”.

“פתיחת התכנית היוקרתית בתיכון מרום פותחת מסלול מצוינות חדש בתיכון מרום בפרט ובמוסדות שבילי אית”ם בכלל”, הוסיף מנהל מוסדות שבילי אית”ם באופקים, ישראל סבן. “אני בטוח שהמיזם יהפוך את תיכון מרום לתיכון מוביל מצוינות וחדשנות באופקים ובאזור כולו”.

 צילומים: מוסדות שבילי אית”ם.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן