יום ראשון, 20 מרץ, 2022

רונן נוי צילם ניב קנטור

רונן נוי מונה למנכ”ל קומוולט ישראל

רונן נוי יחליף בתפקיד את שי נוני, שקודם לסגן-נשיא בחברה העולמית, ויהיה אחראי על כלל הפעילות העסקית של קומוולט בישראל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רונן נוי צילם ניב קנטור

רונן נוי (51), מונה לאחרונה למנכ”ל קומוולט (Commvault) ישראל, מובילה עולמית לניהול והגנת נתונים בענן, בסביבות מקומיות ובסביבות היברידיות. נוי מונה למנכ”ל לאחר קידומו של המנכ”ל הקודם, שי נוני, לסגן-נשיא בחברה העולמית. במסגרת התפקיד יהיה נוי אחראי על ניהול והובלת הפעילות העסקית של החברה בישראל, לרבות שיווק ומכירות, קידום פתרונות חדשים שהחברה השיקה לאחרונה Metallic – גיבוי כשירות, שיתופי פעולה, ושמירה על שביעות רצון גבוהה בקרב הלקוחות הקיימים והעתידיים. 

לנוי מעל 25 שנות ניסיון במכירות וניהול לקוחות עסקיים בתחום הטכנולוגי. הוא התחיל לעבוד בקומוולט בשנת 2013 ומאז כיהן כמנהל המכירות בישראל. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל מכירות גופי ביטחון בנט אפ (NetApp), ומנהל לקוחות בחברת אמ”ת מחשוב. לנוי תואר ראשון במנהל עסקים. 

שי נוני, סגן נשיא תחום Metallic באזור EMEA, מוסיף:

“לקוחות קומוולט בישראל, שותפינו העסקיים, והצוות הישראלי הובילו את רונן להצלחה שהוא כל כך ראוי לה. רונן הוכיח לאורך השנים מנהיגות, מקצוענות ונאמנות יוצאת דופן ללקוחות החברה ושותפיה, תכונות אלו שתרמו להצלחת הסניף הישראלי, שהפך מהמובילים של קומוולט בעולם, יסייעו לרונן עם מינויו למנכ”ל קומוולט ישראל. אני גאה ושמח להעביר לרונן את השרביט ומאחל לו המשכיות של הובלה, הצלחה וצמיחה”.

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן