יום שני, 21 מרץ, 2022

צילום אדי ישראל

ראש עיריית אופקים לסייעות: “מעריך את עבודתכן, אתן שומרות על אופקים ועל המדינה מתפקדות”

כזכור, לאחר שמערכות החינוך בישראל נסגרו בשל הסגר שהוטל בעקבות התפשטות מחלת הקורונה, פתחה עיריית אופקים 15 “שמרטפיות” לילדי הגנים שאחד מהוריהם מוגדר כקיומי והשני כחיוני.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

צילום אדי ישראל

“בין צוותי החירום וההצלה, אשר נאלצים להמשיך ולתפקד גם בשעות חירום כגון זו – נכללת ללא ספק גם את, ואני גאה בך” – כך כתב השבוע באופן אישי ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, לכל סייעת וסייעת אשר עובדת במסגרות הפתוחות בעיר. כזכור, לאחר שמערכות החינוך בישראל נסגרו בשל הסגר שהוטל בעקבות התפשטות מחלת הקורונה, פתחה עיריית אופקים 15 “שמרטפיות” לילדי הגנים שאחד מהוריהם מוגדר כקיומי והשני כחיוני.

“בימים אלה, בהם מצויים מרבית תושבי המדינה תחת סגר מהודק, וישובים רבים מוגדרים כאדומים בשל מחלת הקורונה אשר ממשיכה ומתפשטת – חשוב לי להביע את הערכתי העמוקה לפועלך”, הוסיף דנינו. “חשוב לזכור כי בסופו של יום – גם אנו באופקים פועלים עפ”י הנחיות הממשלה, אשר נועדו לשמור על רצף תפקודי ולהבטיח כי הורים שמוגדרים כקיומיים או חיוניים יוכלו לעבוד – וזאת כדי ששירותים הכרחיים ימשיכו לפעול. הנחיות אלו דורשות מאתנו לפתוח מסגרות לילדים שאחד מהוריהם מוגדר כקיומי והשני כחיוני; מסגרות כמו זאת שאת ממונה על פעילותה”.

“ברצוני להודות לך על העבודה וההשקעה הרבה שנעשית על ידך, לא רק בשל שעת החירום, אלא מתוך הלב הגדול שלך ובמסירות אין קץ”, סיכם דנינו. “בעת האתגר הניצב בפתחינו את ממחישה מהי סולידריות וממלאת את לבי גאווה. אין זה מובן מאליו עבורי. בשמי ובשם תושבי אופקים כולה – ברצוני להודות לך ולבקש כי תשמרי על עצמך, על בריאותך ועל הילדים”. 

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן