יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

הזוכה קטיה חידרי. צילום: בת אל טולדנו

קטיה חידרי מאופקים זכתה במקום השני בתחרות תסרוקות ארצית

קטיה חידרי (17), תלמידת כיתה יא’ בבית הספר עמל טכנולוגי פסגות באופקים, זכתה לאחרונה במקום השני המכובד בתחרות תסרוקות ארצית שקיים משרד החינוך בהשתתפות תלמידי מגמות עיצוב שיער וטיפוח החן מכל רחבי הארץ.

הזוכה קטיה חידרי. צילום: בת אל טולדנו

לפני כחודש התקיימה בבית הספר תחרות פנימית לבחירת מועמדת ראויה לתחרות הארצית, עליה ניצחה המורה ענת מדר. מדר, המשמשת גם כרכזת מגמת עיצוב שיער בבית הספר, ליוותה את התלמידות בתיה זרבייב וקטיה חידרי, אשר הגיעו למספרה אותה היא מנהלת ושם הכינו השתיים את התסרוקות המנצחות. חידרי נבחרה לייצג את עמל טכנולוגי פסגות במסגרת התחרות הארצית וזכתה כאמור במקום השני מתוך עשרות נציגי בתי ספר ברחבי הארץ שהשתתפו באירוע המרשים.

 

“אנו גאים מאוד בהישג של קטיה”, אמר מנהל בית הספר עמל טכנולוגי פסגות, מושיק לוי. “הזכייה במקום השני היא תוצאה של עבודה יומיומית עיקשת, הנתמכת בליווי אישי של צוות המורים – ומתוך בניית קשר קרוב עם

הזוכה קטיה חידרי. צילום: בת אל טולדנו
הזוכה קטיה חידרי. צילום: בת אל טולדנו

התלמידים ואהבתם כאדם. ההישג המשמעותי הוא הלמידה, ההתמדה והיכולת להטמיע בבני הנוער את החשיבות של הלמידה וההתנסות ככלי הכרחי להשתלבות בחברה בחייהם הבוגרים כאזרחים טובים ותורמים. זהו המגדלור הנגלה אל מול עיננו. צוות המורים, המנהלה וההנהלה גאים ונרגשים מהדרך שעשו התלמידות, המוטיבציה שגילו וכמובן – בהישג המצוין”.

 

“התחרות מהווה דוגמה מדויקת לעידוד המצוינות והגברת המוטיבציה בקרב התלמידים, על אף ההגבלות והתקנות נוכח התקופה”, הוסיף לוי. “זהו עיקרון המשתלב עם החזון הבית ספרי של עמל טכנולוגי פסגות, אשר מדבר על טיפוח מצוינות אישית וחברתית, פיתוח כישורי למידה נדרשים לאתגרי המאה ה-21 ופיתוח מנהיגות נוער שתצמיח מקרבה את דור המנהיגים הבא של החברה המקומית והארצית – וכל זאת תוך ליווי אישי מסור”.

 

ביה”ס עמל טכנולוגי פסגות באופקים, מעצם היותו מקצועי לצד עיוני, מקדם את התלמידים להשתלב בתעשייה ודואג לאופק מקצועי ותעסוקתי ע”י שילוב מגמות מובילות – חשמל ומערכות בקרה, תעשייה וניהול ועיצוב שיער וטיפוח החן.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן