יום שני, 21 מרץ, 2022

פרופ' פרוכט ודר' שטרסמן. צילום: סטודיו שלושה צלמים

פרופ’ יוסף פרוכט וד”ר איל שטרסמן מצטרפים לרשת המרכזים הרפואיים ‘עיניים’

רשת המרכזים הרפואיים “עיניים” מקבוצת דנאל מודיעה על הצטרפותם של שני רופאים בכירים המומחים בניתוחי עיניים בכלל ובהסרת משקפיים בפרט, פרופ’ יוסף פרוכט וד”ר איל שטרסמן, אשר חוברים לצוות הרופאים המומחים של מרכזי הרשת בירושלים ובתל-אביב.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרופ' פרוכט ודר' שטרסמן. צילום: סטודיו שלושה צלמים

פרופ’ פרוכט, רופא ומנתח עיניים בכיר בתחום הקרנית והסרת משקפיים. בעברו ייסד את יחידת הקרנית ומכון הלייזר במחלקת העיניים בבית החולים הדסה עין כרם, ונחשב כמומחה בעל שם עולמי בתחום הסרת משקפיים בלייזר וביצע עשרות אלפי ניתוחי לייזר להסרת משקפיים. פרופ’ פרוכט מוביל כנסים בינלאומיים בתחום רפואת הקרנית ומרצה נחשב בתחום.

ד”ר איל שטרסמן, רופא ומנתח עיניים בכיר, מומחה למחלות קרנית וניתוחי רפרקציה, בעל ניסיון מקיף של יותר מ- 17 שנים בניתוחי לייזר להסרת משקפיים, והוא חבר המחלקה לפיזיקה שימושית באוניברסיטת תל אביב. ד”ר שטרסמן היה מנתח בכיר בהדסה מדיקל, משלב ניסיון של אלפי ניתוחי לייזר להסרת משקפיים עם ידע מחקרי אקדמי בתחום הלייזר.

לדברי ד”ר רונית לוינגר, מנכ”לית רשת ‘עיניים’ מקבוצת דנאל: “אנחנו מברכים על הצטרפותם של שני רופאים בכירים וותיקים לצוות המומחים של “עיניים” ושמחים להמשיך ולהעניק ללקוחותינו את  השירות הטוב והמקצועי ביותר בתחום רפואת העיניים” .

פרופ’ פרוכט ודר’ שטרסמן ינתחו במרכזים הרפואיים של “עיניים” בירושלים ובעזריאלי – ת”א.

 

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן