יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

אילוסטרציה

פורטינט מכריזה על עדכון משמעותי במערכת ההפעלה FortiOS עם למעלה מ-300 תכונות חדשות

מערכת ההפעלה FortiOS 7.0 מרחיבה את היכולת של מארג האבטחה של פורטינט לספק אבטחה אחידה בכל הרשתות, נקודות הקצה והעננים

אילוסטרציה

פורטינט (נאסד”ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על גרסה 7.0 של מערכת ההפעלה FortiOS. עם יותר מ-300 תכונות חדשות, FortiOS 7.0 משפרת את מארג האבטחה (Security Fabric) ואת היכולת של פורטינט לספק אבטחה אחידה בכל הרשתות, נקודות הקצה והעננים.

הזינוק בכמות נקודות הקצה ברשתות, ובכלל זה במרכזי נתונים, רשתות WAN, LAN, LTE, התקני מחשוב מחוץ לרשת, טכנולוגיות תפעוליות,CASB  Cloud Access Security Broker)),  SASE(Secure Access Service Edge), אפליקציות רשת, ובשנה האחרונה גם מחשוב ביתי לתקשורת מרחוק, יצר הרחבה ופיצול של היקף התשתית כולה. כדי להשיג אבטחה אשר מסוגלת לעמוד בקצב השינויים ברשת וגם בדרישות הביצועים שקיימות כיום, יש צורך לנקוט בגישה של פלטפורמה מאוחדת – פלטפורמה אשר תספק נראות מלאה, נתונים, ניתוח, יכולת זיהוי ותגובה מהירה כנגד מתקפות סייבר.

ג'ון מדיסון צילום יח"צ
ג’ון מדיסון צילום יח”צ

מארג האבטחה של פורטינט זוהי פלטפורמת אבטחת הסייבר בעלת הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה, המתבססת על מערכת ההפעלה FortiOS כדי לאפשר אבטחה גמישה ואחודה בכל שטחי ההתקפה האפשריים. פורטינט מספקת היצע רחב יותר מכל ספק אחר של מודלים לקבלת פתרונות אבטחה – באמצעות פתרון פיזי, וירטואלי, מודל ענן ואבטחה כשירות. פורטינט מספקת קשת רחבה של מוצרי אבטחה, החל מפתרונות אבטחת רשת ו-SD-WAN, דרך פתרונות מיתוג וגישה אלחוטית, בקרת גישה לרשת, אימות משתמשים, אבטחת מידע לענן פרטי וציבורי, אבטחת נקודות קצה ועד לפתרונות הגנה מתקדמים מבוססי AI – כאשר כולם מתבססים על מערכת הפעלה משותפת –  FortiOS. בכך, פורטינט מעצימה ארגונים מכל סוג כדי לאבטח ולפשט את תשתית ה-IT שלהם. 

החידושים ב-FortiOS 7.0

עדכונים מרכזיים ב-FortiOS 7.0 מתמודדים עם אתגרי האבטחה הגדולים ביותר כיום, הקשורים לעבודה מהבית, אבטחת קצה ה-SASE ועוד והם כוללים: 

גישת Zero Trust

בקרה בגישת Zero Trust עבור גישה מרחוק ושליטה ביישומים: FortiOS 7.0 מאפשר לכל לקוח FortiGate להפעיל בקרת גישה Zero Trust ישר מהקופסה. פורטינט היא הספקית היחידה שמאפשרת התקן פיירוול המבוסס על Zero Trust. הפעלה של גישה זו באמצעות FortiOS 7.0 משפרת את חוויית המשתמש כשהיא תומכת במגמת המעבר מ-VPN מסורתי לגישה מרחוק מודרנית. היא גם מצמצמת את מישור ההתקפה באמצעות אימות של המשתמש והמכשיר בכל שימוש באפליקציה, תוך הסתרה של אפליקציות חיוניות אל מול האינטרנט הפתוח. 

ניהול רשת ממוקד אבטחה

אבטחת מידע אחידה בכל מקום באמצעות SASE: פורטינט מעניקה לארגונים את הגמישות הנדרשת כדי לאפשר לכוח העבודה לעבוד מכל מקום עם אבטחה אחידה ברמת הארגון. האבטחה שסופקה עד היום בהפעלה מקומית – מסופקת כעת גם דרך הענן, על בסיס SASE. משתמשים מרוחקים נהנים מאותה רמת אבטחה בכל מקום שבו הם נמצאים. 

יכולות לימוד ותיקון עצמי ל-SD-WAN: פתרון אבטחת ה-SD-WAN המוכח של פורטינט כולל כעת יכולות תיקון עצמי, עם אפשרויות תיקון WAN ההופכות את האפליקציה לעמידה יותר. פורטינט גם הרחיבה את ניטור האפליקציה הפסיבי עבור SaaS ואפליקציות של ריבוי עננים כדי ליצור חווית משתמש משופרת ולתמוך במשתמשים העובדים בכל מקום.

הרחבת LTE Edge עם 5G: פורטינט מרחיבה את קישוריות הרשת ואת האבטחה מעבר ל-WAN Edge באמצעות חדשנות בעולם ה-5G ו-LTE. עם היצע מגוון של יכולות WAN ו-LTE, ארגונים יכולים להשיג קישוריות רשת מאובטחת, סקלבילית וזמינה. 

אבטחת ענן מותאמת לארגון

ביצועים ואבטחה אופטימליים עבור ריבוי עננים: עם השקת FortiOS 7.0, היצע אבטחת הענן האדפטיבי של פורטינט מספק לארגונים יכולת ניהול מרכזי עבור ענן היברידי. היא גם מספקת יכולת הרחבה אוטומטית, שימוש יעיל במשאבים, ניתוב עומסים דינמי ושקיפות לגבי חווית המשתמש, מה שמספק שיפור ביצועים ושיפור אבטחת המידע בסביבת הענן.

NOC/SOC

יעילות תפעולית משופרת ל-NOC ו-SOC: FortiOS 7.0 מציגה יכולות חדשות ומורחבות אשר מציעות לצוותי אבטחה אפשרויות מגוונות לשיפור היעילות התפעולית. היכולות כוללות התממשקות עם FortiManager/FortiAnalyzer עם ההשקה החדשה של FortiSOAR כקונטיינר. פתרון זה מאפשר לבצע אורקסטרציה מלאה של תהליכי האבטחה בארגון. העדכונים החדשים מפשטים גם את ניהול ה-SaaS ומחזקים את היכולת של פורטינט להקטין את מורכבות התפעול באמצעות חווית ניהול מאוחדת ב-FortiCloud. ארגונים המבקשים למנף את המומחיות של פורטינט ולהעצים את צוותי התפעול, יכולים להיעזר ב-SOC-כשירות ובשירות NOC Best Practice. 

המודיעין האיומים של מעבדות FortiGuard

הגנת רשת אופטימלית לעבודה מהבית: פורטפוליו שירותי האבטחה של FortiGuard כולל מערך עשיר של יכולות להגנת תוכן, משתמשים, מכשירים, גישה לרשת וליישומים. עם FortiOS 7.0, פורטינט משפרת את הגנת הרשת העשירה שלה, עם היצע ראשון בתעשייה של סינון וידאו כדי לספק הגנה מדויקת יותר עבור שימוש אינטנסיבי בתכני וידאו המאפיין עבודה מהבית.

ג’ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, “רוב הספקים ממוקדים בהגנה על אזור ספציפי בארגון, אבל המציאות היא שבאמצעות גישה זו בלתי אפשרי לעמוד בקצב ובמורכבות של האיומים כיום. החדשנות שמתווספת ל-FortiOS 7.0 ממשיכה את המחויבות של פורטינט לאספקת פלטפורמת אבטחת סייבר אשר מקיפה את כל אופציות ההתקפה הדיגיטלית כדי לאפשר אבטחה רחבה, משולבת ואוטומטית להגנה על מכשירים, נתונים ואפליקציות”.

זמינות – מערכת ההפעלה FortiOS 7.0 תהיה זמינה בסוף הרבעון הראשון של שנת 2021. 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן