יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

ערכת ג'ל לק לשימוש ביתי של שיק 150 שח בסופארם ובפרפומריות צלם יח''צ

עסקים שמרוויחים מהקורונה

שלוש חברות שמרוויחות שדווקא מנגיף הקורונה

ערכת ג'ל לק לשימוש ביתי של שיק 150 שח בסופארם ובפרפומריות צלם יח''צ

תכשיר הומאופתי להפחתת סטרס (טיפות שלווה)

“בתחילת הקורונה נרשם זינוק של 23% בצריכת מגוון מוצרי רסקיו, נתון המוכר לנו בעיקר בעתות החמרה במצב הביטחוני”, אומר שי ברוש – מנכ”ל החברה ומוסיף: “כעת כשעברנו כבר את ה-1000 חולי קורונה אנחנו כבר בעלייה של מעל ל-40% ובנוסף אנו ערים להתעוררות גבוהה מהרגיל בבתי המרקחת הפרטיים”. “זו לא תרופה, אלא מוצר מהטבע למצבי לחץ, חוסר שלווה והעדר שקט, שניתן לקנות בכל בית מרקחת וסופר פארם ללא כל צורך מרשם”, הוא מסביר.

בנוסף מציינת חווי פילוסוף – המדריכה הראשית במותג כי מהשטח (בתי מרקחת) עולה כי חל ביקוש גבוה יותר גם לתכשיר רסקיו למריחה על העור (רסקיו, לא רק בבליעה – גם תכשיר הצלה לעור)  “השימוש בתמציות פרחי באך הוא שיטה אלטרנטיבית, מקובלת”, אומרת חווי פילוסוף – המדריכה המקצועית בחברת פרמה גורי יבואנית מוצרי רסקיו רמדיס לישראל, ומוסיפה:  “רסקיו רמדי הינו מוצר אולטימטיבי מהטבע שעשוי לתרום לשלווה במצבים ותקופות שונות בחיים, הוא מורכב מחמש תמציות באך ובהן: צ`רי פלאם, קלמטיס, אימפטיאנס, רוק רוז וסטאר אוף בית-לחם, שהתגלו על ידי ד”ר באך כמתאימות למצבים לחוצים רגילים יומיומיים כמו לפני מבחן, חתונה, טיסה, וכדומה. בנוסף, מציע המותג רסקיו גם קרם ייעודי להרגעת העור ולשיקומו! תכשיר זה משלב שש תמציות פרחי באך, ונועד למריחה על העור במצבים של עור מגורה, מחוספס, עור יבש או סדוק ופצעי לחץ”.

רסקיו 70 שקל בבתי המרקחת ובתי הטבע
Rescuecream קרם להרגעת עור מגורה ואדמומי 74.90 שקל

קרמי ידיים

יעקב ברדה – סמנכ”ל השיווק בחברת חלאבין מציין כי מאז פרוץ משבר הקורונה ובעקבות ההמלצה של משרד הבריאות לשימוש בתכשירי אלכוג’ל ושטיפת הידיים בסבונים למיגור חיידקים, חל גידול בצריכת קרמי ידיים.
לצד התועלת שמספקים המוצרים לחיטוי כפות הידיים, השימוש בתכשירים הללו בתדירות גבוהה  גם מייבש את העור ומסיר ממנו את שכבת השומן הנחוצה לגמישותו והגנתו. בהתאמה חל גידול בביקושים לקרמי ידיים שיסייעו בהענקת רכות ובהשבת הלחות שאבדה. 
אם בפרוץ הנגיף חל גידול של 27 אחוז בביקושים, שהרי היום ובעקבות התפשטות וירוס הקורונה, עומד הגידול בביקושים לקרמי ידיים  בעיקר לזה מסדרת “טל” על כ-120% אחוזים”.

קרם ידיים טל של חלאבין 25 שקל ברשתות הפארם צלם אלון גנון

ערכת לק ג'ל ביתית

“מאז ההנחיה לאיסור מתן שירותי טיפוח במכוני הקוסמטיקה, מספרות ומכוני הציפורניים, ואפילו שאלו נפתחו לאחרונה נדמה כי יותר ויותר רואים ושומעים את מצוקת צרכניות הג’ל לק ברשתות החברתיות החוששות לשוב את מכוני הטיפוח. אלא שבשל המצב המתמשך וההעדפה לשהות בבית רבות מבקשות למצוא מענה לטיפוח ציפורינהן ולבצע את התהליך המחייב טיפול תדיר כל שבועיים, לבד בבית ולקבל תוצאה זהה לזאת שהן מורגלות לה מהמכון. 

בשנים האחרונות הולכת ומתפתחת נישת הג’ל לק לציפורניים באופן כזה שמאפשר לכל אחת ואחת להפוך למניקוריסטית בביתה שלה, במועד ובעיתוי שמתאים לה תוך חסכון משמעותי של ההוצאה החודשית לסלון המניקור. מאז שנכנסה לפועל הדרישה להסגר ביתי, חל גידול ניכר של140%  בביקוש לערכות הג’ל לק לשימוש ביתי המאובזרות במנורת לד לייבוש ובתכשיר פיגמנט (ג’ל) וטופ –שכבת גלזורה בוהקת ומאפשרות כאמור לכל אישה החפצה בכך לבצע מניקור ג’ל לק בתהליך ביתי קל ומהיר”, מציינת סיניה לזרוביץ – המדריכה הראשית במותג הלקים הפופולארי שיק תמרוקים.

ערכת ג'ל לאק לשימוש ביתי של שיק 150 שח להשיג בסופארם ובפרפומריות צלם יח''צ

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן