יום חמישי, 30 מאי, 2024

פרסום

על רקע המשבר: חברת מדלן תאפשר למתווכים פרסום בחינם באתר

מדלן מאפשרת לכל מתווך, מוכר, משכיר של דירה – לקבל את כל לוח מדלן ללא עלות באופן חופשי, עד תום הסגר למעשה. איתן זינגר, מנכ”ל מדלן: “מאפשרים לגלגלי הנדל”ן לנוע”

פרסום

לאור צעדי המדינה המגבילים מאד את התנועה של האזרחים, וכפועל יוצא מכך את הביקור הפיזי של רוכשי ושוכרי הדירות, הקדימה מדלן ויזמה צעדים תומכים לכל מוכרי ומשכירי הדירות. מדלן מאפשרת לכל מתווך, מוכר, משכיר של דירה – לקבל את כל לוח מדלן ללא עלות באופן חופשי, עד תום הסגר למעשה.

מתחילת המשבר ניכרה בעיקר בהלה ואי וודאות, אך עם ההודעה על ההיצמדות לבתים, לא צומצמו חיפושי הדירות במדלן, אך נחתכו באופן חד הביקורים הפיזיים בנכסים. ישנם מוכרים ומתווכים שעברו לכלי וידאו המציגים את הנכס, וכל השוק מסתגל למציאות החדשה.

איתן זינגר, מנכ״ל מדלן ישראל: ״שוק הנדל״ן ידע עליות ומורדות בכל העשורים האחרונים, ומי שמצוי בדברים, יודע כי אף רבות ההזדמנויות על האיומים. עם זאת, מעולם לא חווינו סגר פיזי על התושבים, דבר שחייב את מדלן לחשיבה מחדש כיצד לסייע למוכרי ומשכירי הדירות ולמתווכים. יצאנו ביוזמה במסגרתה אנו מזמינים את מוכרי ומשכירי הדירות להציג את כל הדירות שלהם, ללא תשלום, על מנת לאפשר לגלגלי הנדל״ן לנוע, ולהפשיר את הבהלה, בניגוד להקפאה הכללית.

הכרזנו על המהלך הבוקר, ואנו רואים הצטרפות של אלפי דירות להשכרה ולמכירה במדלן, ומאות מתווכים חדשים – כתוצאה מהחיבוק. אנו כולנו נלמד לחיות בעת המשבר, ולהיות יצירתיים בתוכו, וכשנצא ממנו – מצפות לרוכשים שפע הזדמנויות״

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן