יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

נציגות בלעדית של מטריקס בישראל לפתרון 360, פתרון משלים לניהול וניטור SAP BusinessObject

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס החלה לייצג בחודש האחרון באופן רשמי ובלעדי בישראל את פתרון התוכנה 360 מבית GB & Smith.

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס החלה לייצג בחודש האחרון באופן רשמי ובלעדי בישראל את פתרון התוכנה 360 מבית GB & Smith. מדובר בכלי מעטפת משלים לניהול, ניטור וייעול מערכת SAP BusinessObject, פלטפורמת בינה עסקית (BI) מבית SAP. הייצוג החדש נועד לתת חבילת שירות הוליסטית עבור ארגונים העושים שימוש ב- SAP BusinessObject במטרה לסייע להם לתחזק את המערכת ולנהל את עבודתה בצורה חכמה. ההסכם שנחתם בין החברות מציב את מטריקס כנציגה הבלעדית של התוכנה בישראל ובמסגרתו תספק שירותי שיווק, מכירה, יישום, הטמעה ותפעול לכלי ה-360 בישראל.

פתרון התוכנה 360 מסייע למשתמשים במערכת SAP BusinessObject לנהל את השימוש בה באופן נגיש ופשוט, לייעל תהליכים המתבצעים בה ואף להגדיל את פונקציות השימוש הקיימות בה. העבודה עם מערכת ה-  SAP BusinessObjectותפעולה דורשים זמן ומשאבים רבים, כך שכלי ה-360, כשמו כן הוא, מספק לארגונים זווית ראייה מקיפה על עבודתה. הכלי עוזר לשפר את ביצועי המערכת על ידי כך שהוא מאפשר ללקוח לנהל את המטא-דאטה (Metadata), הדוחות ואת משתמשי המערכת בתוך פלטפורמה אחת, כאשר כל אפשרויות השימוש הללו מסייעים גם בהפחתת עלויות התפעול. כלי ה-360 מורכב משמונה מודלים נפרדים מסוגים שונים שאינם תלויים זה בזה, אשר ניתן לרכוש בנפרד על פי הצורך. מבין המודלים ניתן למצוא: מודל אבטחת מידע, מודל המיועד לגיבוי, מודל ניהול BI ומודלים נוספים. 

ישי טולדו תמונה יחצ
ישי טולדו תמונה יחצ

מערכת ה-SAP BusinessObject משרתת בעיקר ארגוני אנטרפרייז מעולמות שונים במגזר העסקי, כולל בנקים, חברות ביטוח, צבא, ארגוני בריאות ועוד. כפתרון משלים למערכת, כלי ה-360 מיועד לצוותים בארגוני אנטרפרייז העושים בה שימוש. הכלי עצמו קל לתפעול ומגיע עם פורמטים מובנים של עשרות דוחות הניתנים לשימוש או להתאמה בהתאם לצורך.

סשה טיילר, מנהל לקוחות GB & Smith, אמר: “אנו בטוחים כי בחירה בחברה גדולה כמו מטריקס תתרום להפצת הצלחתנו ותוביל לכך שארגונים רבים ישלבו את הפתרונות שלנו בישראל. אין לי ספק ששיתוף פעולה זה יאפשר לארגונים רבים להוסיף ערך לניתוחי SAP ו’להפיק מהם את המרב עבור הארגון ופעילותו ‘. “

ישי טולדו, מנהל תחום Analytics & DATA Science בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אמר: “באמצעות פתרון התוכנה 360 אנחנו מציעים למשתמשי ה- SAP BusinessObjectכלי משלים לניהול ותפעול. אני רואה את כלי ה-360 כחיוני ביותר בעולמות הדאטה וסבור כי הטמעתו בקרב הארגונים תקדם משמעותית ניצול יעיל של משאבי רישוי וכוח אדם, עמידה בתקנים ורגולציות ומעבר חלק לסביבות ו/או גרסאות עדכניות.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן