יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

מסייעים לעסקים הקטנים באופקים: תכנית “העסק של כולנו” יוצאת לדרך

תכנית “העסק של כולנו”, אשר עוזרת לעסקים קטנים בישראל לעשות מעבר חלק ומוצלח לעולם הדיגיטלי, יוצאת לדרך באופקים

תכנית “העסק של כולנו”, אשר עוזרת לעסקים קטנים בישראל לעשות מעבר חלק ומוצלח לעולם הדיגיטלי, יוצאת לדרך באופקים. התכנית, אשר מוצעת לבעלי עסקים קטנים ללא תשלום, מסייעת להם לפשט את תהליך המעבר לדיגיטל – וזאת באמצעות הקניית ידע וכלים בצורה פשוטה ובגובה העיניים, ובליווי אישי ע”י סטודנטים שהוכשרו במיוחד, ויסייעו לעסק להציב ולהגיע ליעד דיגיטלי.

“העסק של כולנו” היא יוזמה של פייסבוק ישראל בשיתוף הפורום הכלכלי חברתי, בית הנשיא וחברות מובילות במשק, ובאופקים נערכת בשיתוף עיריית אופקים ומרכז צעירים אופקים. היא נבנתה מתוך הבנה כי עסקים אשר אינם מכינים עצמם למציאות החדשה מעמידים את עצמם בסיכון קיומי. בנוסף לסיוע האמור, תעמוד בפני העסקים המשתתפים במיזם האפשרות להגיש בקשה לתמיכה נוספת של יועצ/ת עסק/ית בכיר/ה

התכנית תיתן מענה לעסקים קטנים אשר מעסיקים לכל הפחות עובד אחד מלבד בעל העסק, ולכל היותר 20 מועסקים. על העסקים להיות בתחום המסחר ולמכור מוצרים פיזיים או לספק שירותים באונליין אשר אינם דורשים מפגש פיזי עם הלקוחות (כגון סדנאות אונליין, שירותי ייעוץ וכו’). על העסקים להחזיק בנכסים דיגיטליים בסיסיים (אתר/עמוד לעסק ברשתות חברתיות) ולהתחייב לפחות ל-4 שעות בשבוע בתקופת התוכנית (מרץ-יוני 2021).

“אני שמח שבעלי העסקים בעיר אשר נתקלו במכשול בעת מעבר לדיגיטל יוכלו כעת להגשים את מטרתם ביתר קלות, בדרך לשדרוג מקור פרנסתם”, אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. “עולם הניו מדיה, ובכללו הרשתות החברתיות, מהווה ערוץ פרסום חשוב, ועשוי להוות חיזוק רציני בהכנסות של כל עסק. אני רוצה להודות למרכז הצעירים, לפייסבוק ישראל, לפורום הכלכלי חברתי, לבית הנשיא ולחברות המובילות שנרתמו ליוזמה, ולקרוא לבעלי העסקים בעיר להירשם לתכנית”.  

המעוניינים להצטרף לתכנית מתבקשים למלא את הפרטים בטופס המקוון שכתובתו http://bit.ly/2Y8NaUN.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן