יום חמישי, 30 מאי, 2024

חיים סתתיהו מנכל תיירות עין גב

מנכ”ל תיירות עין גב: עלייה של 15% במספר התיירים סביב הכינרת

למרות המתיחות בישראל לא נרשמו ביטולים של קבוצות מחו”ל. חיים סתתיהו, מנכ”ל ענף התיירות בעין גב אומר, כי עונת התיירות השנה רושמת עלייה מרשימה במספר הנופשים מהארץ ומחו”ל

חיים סתתיהו מנכל תיירות עין גב

חיים סתתיהו, מנכ”ל ענף התיירות בעין גב אומר, כי עונת התיירות השנה רושמת עלייה מרשימה במספר הנופשים מהארץ ומחו”ל ומציין, כי על פי נתוני משרד התיירות, ישנה עלייה במספר התיירים שהגיעו לישראל השנה העומד על 4.1 מיליון איש ומקביל עלייה במספר התיירים שהגיעו לאזור סובב כינרת. נתונים יפים, המסמנים עלייה מתמדת בקרב תיירות החוץ לאורך שלוש השנים האחרונות.

רק לכפר הנופש עין גב הגיעו לאורך תשעת החודשים האחרונים, 60 אלף תיירים, עלייה של 15% מהעונה הקודמת, בכל האתרים בסובב כינרת נרשמה עלייה של תיירות נכנסת.

“עיקר התיירות בעונת הסתיו והחורף, סביב הכינרת, הינה של קבוצות צליינים, המגיעים למקומות הקדושים לנצרות, בעיקר מאירופה, המזרח הרחוק וארה”ב, אך ניתן לראות גם יוזמות משפחתיות עצמאיות המגיעות לכאן מכל העולם. קבוצות הצליינים לנות בכפר הנופש בעין גב והביקור כולל גם שייט בסירה על הכינרת, כאשר קבוצות הצליינים אף עורכות מיסה על הספינות במרכז האגם, מלוות בכומר או איש רוח. בנוסף, סועדות הקבוצות במסעדת הדגים הוותיקה את דג סנט פטרוס, שהוא האמנון המצוי (המושט), אשר על פי האמונה הנוצרית, בסמוך לכינרת, אירע נס הלחם והדגים, בו חולקו שפע של דגים לרעבים. כמו כן, עורכים הצליינים סיור מודרך בקיבוץ ובסביבה” אומר סתתיהו ומוסיף: “סביב הכינרת הצלחנו ליצור אטרקטיביות לקבוצות נישה כמו הצליינים, אך גם לקבוצות ספורט המגיעות בכל שנה בעונת החורף לתחרות הדייג הספורטיבי, המורכב רובו ממתחרים מאירופה, או תחרויות ארציות של שייט, סקי מים ועוד. כמו כן, השנה פתחנו את פסטיבל הבירה שמילא את כפר הנופש, חדרי אירוח באזור, כמו גם הקמפינגים בחופים. כל שנה בפסח אנו מארחים את פסטיבל עין גב לזמר עברי, ביזמת מועצה אזורית עמק הירדן ובסוכות הפנינג בנמל. מאחר והחורף באזור הכינרת עם טמפרטורות מתונות, אנו זוכים לתפוסות גבוהות גם בעונת החורף”.

בכפר הנופש עין-גב, על שפת הכנרת, 178 יחידות נופש משפחתיות וזוגיות. מסעדת כפר הנופש מגישה לאורחי כפר הנופש ארוחות בוקר וערב כשרות, המוגשות בבופה עשיר וטרי.

 

נמל עין-גב מציע אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה, כגון: שייט חופים בספינה גדולה, הנגרייה של סבא יוסי- נגריה ליצירה בעץ, “סיורכבת”- נסיעה ברחבי הקיבוץ, העובר בנקודות חשובות בהוויה הקיבוצית, תוך היכרות עם תולדותיו, מעבדה שטה ‘כינרת’ בשיתוף רשות הכינרת, דייג ליום אחד עם הדייגים של עין גב ל- 6 אנשים בלבד, מסעדת הדגים הוותיקה, בה מציע שף מנור זיתוני תפריט המבוסס על חומרי גלם טריים ואיכותיים, ביניהם דגים טריים מימת הכינרת, בית פרי המשקיף על נוף הכנרת, ניתן ליהנות ממגוון פירות העונה, מיצים טבעיים, שייקים, קפה, מאפים ועוד.

 

 

 

לפרטים נוספים – יעל שביט- תקשורות – 04-6940540

 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן