יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

אודי וינטראוב, מנכל מלם תים. צלם יוסי זליגר

מלם תים זכתה בפרס שותף מצטיין של חברת סיסקו לשנת 2020

הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן.

אודי וינטראוב, מנכל מלם תים. צלם יוסי זליגר

אורן שגיא, מנכל סיסקו ישראל. צילום ניה קנטור
אורן שגיא, מנכל סיסקו ישראל. צילום ניה קנטור

קבוצת מלם תים גאה על זכייתה בפרס שותף השנה של  סיסקו (Cisco) דרום אירופה לשנת 2020:   Technology Excellence Partner of the Year Enterprise Networking & Cloud. 

הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן. השנה הוענק הפרס באופן וירטואלי, במסגרת כנס השותפים השנתי של סיסקו – Cisco Partner Summit Digital Awards 2020.

אורן שגיא, מנכ״ל סיסקו ישראל, מסר בתגובה: “עולם התקשורת משתנה, שינוי בהיקף וקצב שלא הכרנו משחר ההיסטוריה. פלטפורמת רשתות התקשרות מהווה את הליבה העיקרית המאפשרת מסע דיגיטלי. אני גאה בזכייתה של מלם תים כשותף השנה של סיסקו דרום אירופה בטכנולוגיתEnterprise networking. ההוקרה לחברת מלם תים הוענקה כאות הערכה רבה על פרוייקטים מבוססי פלטפורמת ה- Meraki של סיסקו, המהווים נדבך משמעותי בדיגיטציה המואצת של לקוחותינו”.

 

עידן וינר, סמנכל מכירות מלם תים. צלמת ענבל מרמור
עידן וינר, סמנכל מכירות מלם תים. צלמת ענבל מרמור

אודי וינטראוב, מנכ”ל קבוצת מלם תים: “אנו שמחים על הזכייה החשובה, דווקא בשנה מאתגרת זו, המעידה יותר מכל על המובילות שלנו כקבוצה, בהאצת המהפכה הדיגיטלית בקרב לקוחותינו, באמצעות הטכנולוגיות החדשניות והאיכותיות ביותר. מלם תים מביאה את ערכי המצויינות שלה לפתרונות של סיסקו, בחיבור שבין חומרה לתוכנה, בתחומים שונים וביניהם אוטומציה, אנליטיקה, פיתוח, בינה מלאכותית ואבטחת מידע”.

 

עידן וינר, סמנכ”ל מכירות מלם תים:קבלת פרס השותף המצטיין מסיסקו זו השנה השלישית ברציפות, מעידה על שותפות טכנולוגית מובילה עם סיסקו, גישה חלוצית בהטמעת טכנולוגיות חדשניות של היצרן ויכולות ביצוע והקמת פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר”. 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן