יום שני, 21 מרץ, 2022

חואן צילום הדר צדקה חזן

מינויים חדשים בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

חואן רובר מונה למנהל אגף תחומי הדאטה וה-Open Source בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, מחליפו של רובר בתפקיד מנהל פעילות מוצרי רד האט בקבוצת הקוד הפתוח הינו שי נחמני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חואן צילום הדר צדקה חזן

חואן רובר מונה למנהל אגף תחומי הדאטה וה-Open Source בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. במסגרת התפקיד יהיה אחראי רובר על תחום הדאטה ותחום הקוד הפתוח (Open Source) בחטיבה, אותו ניהל בשש השנים האחרונות. הוא יפעל למנף את סל הפתרונות שמטריקס מציעה לארגונים שונים בעולמות ה-IT, מעגל הלקוחות של החברה והמשך מתן תמיכה ושירות ללקוחות הקיימים.

שי נחמני קרדיט יחצ
שי נחמני צילום יחצ

בעשור האחרון עובד רובר בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, כאשר בתפקידו הקודם היה אמון על קבוצת הקוד הפתוח, בדגש על הפצת מוצרי רד האט בישראל. קודם לכן, היה מנהל המכירות של JBoss בקבוצת הקוד הפתוח בחטיבה. רובר בוגר תואר בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה. 

מחליפו של רובר בתפקיד מנהל פעילות מוצרי רד האט בקבוצת הקוד הפתוח הינו שי נחמני.
נחמני מגיע עם ניסיון רב, בתפקידו האחרון היה סמנכ”ל מכירות ענן בקבוצת EDP במשך ארבע שנים. בעברו המקצועי עבד בבינת תקשורת במשך תשע שנים כאשר בתפקידו האחרון שם שימש כמנהל חטיבת מכירות במגזרי הבטחון, הבריאות והמגזר הציבורי. לנחמני תואר במדעי המחשב מהמכללה למנהל. 

במסגרת התפקיד יהיה אחראי נחמני על ייצוג פתרונות רד האט בישראל, לרבות ניהול צוות טכני, מכירות ומתן שירותי תמיכה. מטריקס הינה שותפה מרכזית של פעילות רד האט בישראל, שמוצריה מהווים את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחומי הקוד הפתוח. בתוך כך יפעל נחמני להמשך את שיתוף הפעולה הפורה בין החברות תוך המשך מתן שירות ותמיכה עבור לקוחות קיימים והגדלת קהל הלקוחות המשתמשים בפתרונות הקוד הפתוח. 

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן