יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

אסף קיויתי | צילום: סם יעקובסון

מטריקס DevOps תקיים את כנס Atlassian @ the Movies בפעם הרביעית

מטריקס DevOps תקיים את אירוע Atlassian (אטלסיאן) השנתי בפעם הרביעית, אשר יכלול מגוון הרצאות, פאנל מקצועי והקרנת בכורה של הסרט “מהיר ועצבני 9”.

אסף קיויתי | צילום: סם יעקובסון

מטריקס DevOps תערוך את כנס אטלסיאן השנתי הגדול בישראל, ב-17 ביוני 2021, זאת הפעם הרביעית. הכנס יכלול ארוחת צהרים ונטוורקינג, פאנל מקצועי אשר ידון באתגרים מורכבים מעולם ההטמעות אצל לקוחותיה, סיפורי לקוח מרתקים ויסתיים בהקרנת בכורה חגיגית של הסרט התשיעי בסדרת “מהיר ועצבני”. הכנס יתקיים בסינמה סיטי גלילות וניתן להשתתף בו גם בצורה מקוונת. ההשתתפות בכנס ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש. 

אטלסיאן היא חברה גלובלית המספקת פתרונות לשיפור תהליכי פיתוח תוכנה, ניהול פרויקטי תוכנה, ייעול עבודה צוותית ושיפור איכות הקוד אשר מיוצגת בארץ על ידי מטריקס DevOps עשר שנים. 

הכנס יכלול הרצאות מקצועיות בנושאים שונים, ביניהן: יישום ניהול בדיקות בארגון פיננסי באמצעות פלטפורמת XRAY, מעבר של JIRA לענן, תהליך איחוד כלים באמצעות פלטפורמת הענן של Jira ודיון של פאנל המומחים של מטריקס DevOps בפתרון אתגרים מורכבים בסביבת לקוח. ההרצאות נבחרו בקפידה ויועברו על ידי מומחים מחברות טכנולוגיות מובילות, ביניהן: Intel, , Checkmark, Matrix DevOps ועוד. הכנס מיועד עבור מנהלי פיתוח, מנהלי בדיקות, אנשי ומומחי DevOps, מפתחים, מנהלי פרויקטים ועוד.

אסף קיויתי, מנהל משותף במטריקס DevOps: “לאחר שנת קורונה אנחנו שמחים לחזור לשגרה ולפגוש פנים אל פנים את לקוחותינו ואנשי מקצוע טכנולוגיים בכנס אטלסיאן השנתי. גם השנה, כמו בכנסים קודמים, אני סבור כי הכנס יהווה הזדמנות למשתתפים להעשיר את עצמם במידע, שיטות עבודה, כלים ותוכנות מתקדמות במטרה להרחיב את הידע המקצועי שלהם”. 

לפרטים נוספים והרשמה : https://bit.ly/3zazMk0

אודות מטריקס DevOps

מטריקס DevOps מבית מטריקס, מתמחה בתחום ה- DevOps, ה-ALM וה Agile, מספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכי פיתוח מקצה לקצה, עבור ארגונים המפתחים מוצרי תוכנה ומערכות. בין לקוחותיה נמנות חברות כמו אקס-ליבריס, StartApp, Playtika, ורינט, תע״א, צה”ל, בנק לאומי , אלביט,  אמדוקס , נייס, לייב פרסון ועוד.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן