יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

צילום: אילוסטרציה

מטריקס השלימה פרויקט ליישום מערכת ממוחשבת לניהול פעילותה של אופל בלאנס בתחום הסליקה וניכיון כרטיסי האשראי

אופל בלאנס השקעות, העוסקת במתן שירותים פיננסיים לעסקים קטנים ובינוניים, הכריזה לאחרונה על כניסתה לתחום הסליקה וכי החלה לפעול כמאגד סליקה וניכיון שוברי אשראי.

צילום: אילוסטרציה

אופל בלאנס השקעות, העוסקת במתן שירותים פיננסיים לעסקים קטנים ובינוניים, הכריזה לאחרונה על כניסתה לתחום הסליקה וכי החלה לפעול כמאגד סליקה וניכיון שוברי אשראי. כחלק ממהלך זה, השלימה אופל לאחרונה את הטמעתה של המערכת הממוחשבת “תפנית” מבית מטריקס, הכוללת בין היתר פתרון ייעודי לתפעול חברות בתחום המימון וההלוואות. תפנית תנהל את כלל התהליכים המבוצעים במסגרת פעילות מאגד הסליקה וניכיון שוברי האשראי.

 

במערכת תפנית של מטריקס יבוצעו תהליכי הניהול ובקרת העסקאות של תשלומים לבתי עסק והפקת הדוחות והתאמות האשראי, וכן ינוהל כל הקשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים – ניהול תהליכי מכירה, קשר עם מתעניינים בערוצים דיגיטליים והפקת דוחות ניהוליים. המערכת כוללת מערכת פיננסית מלאה ומערכת שירות לקוחות CRM. 

 

דני מזרחי, מנכ”ל אופל בלאנס השקעות: “אופל מספקת כיום לעסקים קטנים ובינוניים מכלול מגוון של שירותים פיננסיים מתקדמים תחת קורת גג אחת, הכוללים מאגד סליקה, ניכיון שוברי אשראי, פתרונות מימון מתקדמים וערכים מוספים ללקוחות ולבתי העסק השונים. בחרנו במערכת תפנית משום שהיא נותנת פתרון מוכח מקצה לקצה לניהול כלל תהליכי הסליקה ובכלל זה בקרת תשלומים לבתי עסק, ניהול תהליכים פיננסיים, וחיזוק הקשר עם הלקוחות והשותפים העסקיים שלנו. 

 

לדברי אלי ירקוני, מנהל פיתוח עסקי ומכירות בחטיבת מערכות עסקיות של מטריקס, “מערכת תפנית לניהול חברות מימון ואשראי מעניקה אפשרות לענות לצרכים המודרניים של חברות אלו ולתת מענה לדרישות אבטחת מידע ורגולציה, בין אם מדובר בחברות המעניקות הלוואות מכל הסוגים ניכיון צ’קים, שירותי פקטורינג, ליסינג מימוני, ניכיון כרטיסי אשראי או כל השירותים הללו יחדיו. מערכת המידע היא הלב הפועם של החברות הללו”. 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן