יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

קרדיט: Booking.com

לקראת רבע גמר היורו: אלו היעדים המובילים לביקור מבין המדינות המתחרות ברבע הגמר

ספרד ואיטליה בראש טבלאות החיפוש של יעדים מועדפים בקרב תיירים מהמדינות המתחרות ברבע גמר יורו 2020™

קרדיט: Booking.com

ספרד ואיטליה בראש טבלאות החיפוש של יעדים מועדפים בקרב תיירים מהמדינות המתחרות ברבע גמר יורו 2020™

  • לפי נתוני חיפוש חדשים מאתר חברת Booking.com, שותפת האירוח והאטרקציות הרשמית של יורו 2020™, ספרד היא יעד החופשה המבוקש ביותר על ידי נוסעים מאנגליה, איטליה, ודנמרק; ספרד נמצאת במקום השני אצל הבלגים והשלישי אצל השוויצרים.
  • איטליה היא יעד הנופש המבוקש ביותר על ידי הספרדים והשוויצרים, ונמצאת במקום שני אצל הדנים והצ’כים, והשלישי אצל הבלגים. 
  • מחקר שערכה Booking.com על היחסים בין אוהדי כדורגל אירופאים ממדינות מתחרות מעלה כי כמעט מחצית מהאוהדים האיטלקים (46%), שליש מהאוהדים הבלגים (31%) וכחמישית מהאוהדים האנגלים (18%) בחרו בספרד כמדינה הכי מסבירת פנים לתיירים מבין מדינות היורו. 
  • שתי חמישיות (40%) מהאוהדים הספרדים, רבע מהאוהדים הבלגים (26%) וכמעט חמישית מהאוהדים האנגלים (18%) בחרו באיטליה כמדינה הכי מסבירת פנים לתיירים. 

בזמן ששמונה הנבחרות הנותרות מתכוננות להילחם על מקום בחצי הגמר ביורו 2020™, נתונים מאתר Booking.com חושפים כי ספרד ואיטליה הן יעדי הנופש הזרים המבוקשים ביותר על ידי תיירים מהמדינות היריבות ברבע הגמר. 

שוויץ תתמודד נגד ספרד במשחק הראשון של רבע הגמר, שייערך בסנט פטרסבורג ביום שישי, ואחריו בלגיה תשחק נגד איטליה במינכן. צ’כיה תשחק נגד דנמרק בבאקו ביום ראשון, ורשימת הנבחרות שיתמודדו בחצי הגמר תיסגר לאחר סיום המשחק בין אוקראינה לאנגליה, שייערך מאוחר יותר באותו הערב, ברומא.

ספרד היא יעד החיפוש המבוקש ביותר כרגע באתר Booking.com על ידי תיירים מאנגליה, איטליה ודנמרק. היא במקום שני ברשימת היעדים המבוקשים על ידי הבלגים והשלישי אצל השוויצרים.

בעוד איטליה היא היעד המבוקש ביותר על ידי הספרדים והשוויצרים, היא במקום שני אצל הדנים והצ’כים ובמקום השלישי אצל הבלגים. 

חברת Booking.com יזמה עוד לפני הטורניר מחקר במטרה לחשוף תובנות על היחסים והגישה של אוהדים ממדינות יריבות, ותוצאות המחקר העלו שלמעלה ממחצית האוהדים באירופה (51%) מסכימים כי על אף היריבות, כל האוהדים שייכים למשפחה אחת גדולה של כדורגל.

בנוסף חשפו תוצאות המחקר כי כמעט מחצית מהאוהדים האיטלקים (46%), שליש מהאוהדים הבלגים (31%) וכחמישית מהאוהדים האנגלים (18%) הכתירו את ספרד כמדינה שנחשבת להכי מסבירת פנים, בעוד שתי חמישיות מאוהדי ספרד (40%), רבע מהאוהדים הבלגים (26%) וכמעט חמישית מהאוהדים האנגלים (18%) העניקו את תואר מסבירת הפנים לאיטליה.

קצת פחות מחמישית מהאוהדים הדנים (19%) הכתירו את אנגליה כמדינה מסבירת הפנים ביותר, והיא נמצאת בראש טבלת החיפוש שלהם. 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן