יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

דאנקן ג'יימס מבריטניה | קרדיט: Booking.com

כוכבי האירוויזיון יוצאים לתחרות חדשה: מי גר ביעד אטרקטיבי יותר?

רגע אחרי הגמר הגדול של אירוויזיון 2021, Booking.com משיקה ‘מדריכי סיורים של המשתתפים’ בכיכובם של זמרים שלקחו חלק בתחרות בשנים קודמות. במסגרת מדריכי הסיורים הללו, שני מתחרים אגדיים מתחרויות האירוויזיון בעבר – דאנקן ג’יימס מאנגליה ואלה מגרמניה, לוקחים את הצופים לסיור בערי הולדתם, כאשר כל מדריך מעניק למבקרים תובנות ייחודיות על העיר – וברוח תחרות האירוויזיון, המתחרים יעשו הכול כדי להאפיל על יריביהם.

דאנקן ג'יימס מבריטניה | קרדיט: Booking.com

לאחר שנאלצנו להיפרד מהאנשים, מהמקומות ומהבילויים האהובים עלינו למשך יותר משנה, אירוויזיון 2021 היה צעד ראשון – המלווה בתופים ובמחולות – בחזרה לנורמליות. לאחר ההפוגה הזו, התחרות של שנת 2021 הייתה סוערת יותר מאי פעם. בזמן שהמשתתפים בתחרות השנה עוד מעכלים את החוויה האדירה של ההשתתפות בגמר הגדול, שותפת הנסיעות הרשמית של תחרות הזמר של האירוויזיון לשנת 2021, Booking.com, משיקה ‘מדריכי סיורים של  המשתתפים’ בכיכובם של זמרים שלקחו חלק בתחרות בשנים קודמות. 

במסגרת מדריכי הסיורים הללו, מתחרים אגדיים מתחרויות האירוויזיון בעבר לוקחים את הצופים לסיור בערי הולדתם, כאשר כל מדריך מעניק למבקרים תובנות ייחודיות על העיר – וברוח תחרות האירוויזיון, המתחרים יעשו הכול כדי להאפיל על יריביהם. 

הכוכבים מתחרויות האירוויזיון הקודמות, דאנקן ג’יימס מבריטניה ואלה מגרמניה, מציגים את המיטב שמציעות ערי הולדתם –  לונדון וברלין בהתאמה. כל אחד מהם משתף את המלצותיו לגבי מקומות בהם ניתן לספוג מהתרבות

אלה מגרמניה | קרדיט: Booking.com
אלה מגרמניה | קרדיט: Booking.com

המקומית, לגלות את סצנת המוזיקה החיה וכמובן היכן כדי להתארח. 

דאנקן ג’יימס, שעלה על בימת תחרות האירוויזיון בדיסלדורף בשנת 2011 עם להקת Blue, בטוח שהוא יכול להראות את המיטב שיש ללונדון להציע. המדריך של דאנקן כולל המלצה לקברט שלא כדאי לפספס, ומגלה למבקרים למה הוא ממליץ להם ליהנות מהווייב האומנותי של מזרח לונדון בזמן האירוח במלון The Hoxton בשכונת שורדיץ’. לאחר מכן, דאנקן ממשיך צפונה לרובע קמדן ונזכר בהיסטוריה המוזיקלית שלו ובהופעות של להקת Blue על הבמה האייקונית של אולם ה-Roundhouse. דאנקן מציג בראווה גם את קו הרקיע  של לונדון, וטוען שנתיבי המים האירופיים האחרים לא יכולים להתחרות בנהר התמזה הבריטי.

אלה, שהשתתפה עם להקת Elaiza בתחרות האירוויזיון שנערכה בשנת 2014 בקופנהגן, מציגה את עיר הולדתה ברלין. היא מראה בסיור שלה את אולפן המוזיקה שעורר בה השראה במהלך הקריירה שלה, מבקרת בהאקשה מרקט (Hackescher Markt) ולוקחת את הצופים לחנות האופנה האהובה עליה, Garments Vintage Store. כשמדובר במקום אירוח, אלה מציינת לטובה את המלון – 25hours Hotel Bikini Berlin.

 

הסיור של אלה בברלין

 

הסיור של דאנקן ג’יימס בלונדון

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן