יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

צילום נעמה מלכה

ט”ו בשבט באופקים: חלוקת שתילים וחוברת פעילות מיוחדת לתקופת הקורונה

באופקים לא נותנים להגבלות לפגוע באווירת ט”ו בשבט: מחלקת התרבות, בשיתוף שאר מנהלי המחלקות במתנ”ס אופקים, הכינה חוברת פעילות מיוחדת, עם הפעלות והמלצות לימי החג

צילום נעמה מלכה

צילום נעמה מלכה
צילום נעמה מלכה

מגפת הקורונה ממשיכה להתפשט? הפעילויות המתוכננות לחג בוטלו בשל הסגר? באופקים לא נותנים להגבלות לפגוע באווירת ט”ו בשבט: מחלקת התרבות, בשיתוף שאר מנהלי המחלקות במתנ”ס אופקים, הכינה חוברת פעילות מיוחדת, עם הפעלות והמלצות לימי החג. בנוסף, יערוך המרכז לגיל הרך – “בית לגדול טוב” חלוקת שתילים ללמעלה מ-500 ילדי העיר. 

בין היתר ממליצה בחוברת מנהלת הספרייה העירונית, נורית ויצמן, על ספרי ילדים אשר קשורים לעצים (“”מר זוטא ועץ התפוחים”, “העץ הנדיב”, “זיתים ירוקים” ועוד) ושאותם ניתן להזמין ולקרוא בגרסה דיגיטלית באמצעות קוד; המרכז לאמנות ולפנאי אסף הדרכות ויצירות עם חומרים מהטבע; ומחלקת תרבות הכינה תפזורת ט”ו בשבט לילדים. 

צילום נעמה מלכה
צילום נעמה מלכה

בנוסף, ישותפו בחוברת מתכונים ייחודיים לחג אשר מבוססים על פירות יבשים לחג; בית הספר למוזיקה מציג שירי חג, מלווים בתווים, אותם יוכלו הילדים לנגן ולשיר; מחלקת הספורט מרכזת פעילויות יוגה וכושר; מרכז הצעירים מוסיף הסברים הקשורים לחג, ועוד. החוברת תחולק במתחמי החיסונים, בדוכני העיתונים ובמתנ”ס, וכמו כן תופץ בגרסה דיגיטלית ע”י ועדי ההורים בגני הילדים ובקבוצות הוואצאפ של מנויי המתנ”ס.

“ט”ו בשבט הוא לא רק ראש השנה לאילנות, אלא גם חג שמסמל צמיחה והתחדשות”, אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. “אנו נמצאים בתקופה מורכבת, אולם גם כזאת שניתן לצמוח וללמוד ממנה ולהפיק את המיטב מתוך מה שיש. אני רוצה להודות לצוות המתנ”ס על שהוציאו מים מהסלע ולאחל לתושבי אופקים חג ט”ו בשבט שמח”.

“החוברת מצטרפת לפעילויות נוספות מרחוק שערכנו בתקופת הקורונה, כדי להנגיש את התכנים לכל האוכלוסייה”, הוסיף מנהל המתנ”ס, שי אלקלעי. “חשוב היה לנו לכלול בחוברת פעילויות לכל הגילאים, ואנו נמשיך להיות יצירתיים במשך תקופה מאתגרת זו, בתקווה שתסתיים מהר ככל האפשר”.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן