יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

נתחי טונה סטארקיסט בשמן זית | צילום: ניר עמון

טונה StarKist® מציגה: טונה בשמן זית מרכיבים טבעיים וללא חומרים משמרים

תזונה ים תיכונית ידועה בזכות הסגולות הבריאותיות שלה וביתרונות שהיא מספקת לשמירה על אורח חיים בריא ומניעת מחלות. סוגי המזון והרגלי האכילה לצד השפעות סביבתיות, הופכים את הדיאטה הים תיכונית למומלצת על ידי תזונאים, חוקרים ורופאים. 

נתחי טונה סטארקיסט בשמן זית | צילום: ניר עמון

שינוי הרגלי תזונה וצריכת מזון בריא יותר עשוי להפחית את הסיכון להתפרצות מחלות כמו סוכרת, מחלות לב, כולסטרול גבוה ועוד. הרגלי התזונה של תושבי אגן הים התיכון שהתבססו על מוצרי מזון זמינים, זולים וטריים, מוכיחים את עצמם גם היום כמומלצים לשמירה על בריאות תקינה.

תפריט המבוסס על פירות וירקות טריים, קטניות, דגנים מלאים, דגים, שמן זית, מעט מוצרי חלב, הופכים את הדיאטה הים תיכונית לבריאה במיוחד.  אכילה איטית, חלוקת המזון למספר ארוחות (קטנות) לאורך היום והוספת פעילות גופנית יומית מתונה, יהפכו את אורח החיים לבריא יותר (על פי המלצת משרד הבריאות).

סטארקיסט, הטונה המובילה והאהובה בישראל מציגה באריזה חדשה: רביעיית שמן זית, כהמשך למגמה העולמית לעידוד מזונות בריאים ואיכותיים תוך שילוב מנצח של 2 רכיבים בתזונה הים תיכונית.
שמן הזית אינו רק עושר של שומן חד בלתי רווי אלא מכיל גם רכיבים בריאותיים נוספים (כגון: פוליפנולים) המקושרים לתועלותיו הבריאותיות.
לתועלת המוכחת מתווספת תועלת סינרגיסטית, זאת אומרת ששילוב השמן עם מרכיב עיקרי נוסף בתזונה הים תיכונית, הטונה, יכול להגביר את ההשפעה המיטיבה של כל אחד מהם בנפרד, כמו גם לשלב טעמים דומיננטיים בתזונה הזו ולהעניק לדג עסיסיות.

סטארקיסט מציעה מוצרי איכות מזינים התורמים לתפריט בריא ומאוזן, וביניהם נתחי פילה מובחרים של טונה בהירה והפעם בתוספת שמן זית איכותי המעניק לטונה מרקם מעודן ורך, ניחוח עשיר וטעם עמוק. כמו כן, מוצרי טונה סטארקיסט פטורים מהסימון החדש, הסמלים האדומים.

מחיר מומלץ לרביעיית שמן זית לצרכן: 27.90 ₪ ( 4 יח’ x 140 גרם )
*ניתן למצוא מסדרת שמן הזית שלישיות 80 גר’ ושמן זית כתית מעולה בודד 140 גר’.

ניתן להשיג: בנקודות המכירה הפרטיות וברשתות השיווק ברחבי  הארץ.

 

סטארקיסט הוא מותג הטונה המוביל בישראל הפועל החל מ-1999. החברה מקפידה על דייג של דגי טונה הגדלים בטבע ועל שיטות דיג העומדות בתקנים המחמירים של האיחוד האירופי. סטארקיסט מקפידה לא רק על בריאות המוצרים וטעמם אלא גם על הקפדה יתרה בנושאי בטיחות, איכות ובקרה. חומרי הגלם אותם סטארקיסט בוחרת למוצריה הינם חומרי גלם מובחרים- החברה משתמשת רק בפילה של הטונה, החלק האיכותי ביותר. מגוון מוצרי החברה הם ללא חומרים משמרים, מכילים חלבון קל ואיכותי לעיכול ומהווים מקור מצוין לוויטמינים ומינרלים. לפרטים נוספים: http://www.starkist.co.il/

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן