יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

סבן אי וי seven ev

חברת Seven EV היא חברת סטארט-אפ ישראלית שפועלת בתחום הרכבים החשמליים

מטרה המרכזית של החברה היא לספק פתרונות טעינה חכמים ומתקדמים לרכבים חשמליים ולתת למשתמשים חווית טעינה ידידותית ונוחה.

סבן אי וי seven ev

חברת Seven EV היא חברת סטארט-אפ ישראלית שפועלת בתחום הרכבים החשמליים. המטרה המרכזית של החברה היא לספק פתרונות טעינה חכמים ומתקדמים לרכבים חשמליים ולתת למשתמשים חווית טעינה ידידותית ונוחה.

באתר Seven EV (https://7ev.co.il/about/) ניתן למצוא מגוון מוצרים ושירותים הקשורים לתחום הטעינה של רכבים חשמליים. החברה מספקת מגוון דגמים של עמדות טעינה לרכבים ביתיים וציבוריים, ומתמחה בפתרונות טעינה חכמים ומתקדמים בעזרת טכנולוגיות חדישות כמו אינטרנט הדברים (IoT), אינטיליגנציה מלאכותית וממשקים חכמים.

העמדות הטעינה של Seven EV מאובטחות, מאושרות ומתקנות ומאפשרות טעינה מהירה ויעילה של סוללות הרכב החשמלי. בנוסף, החברה מספקת מערכות ניהול ושליטה המאפשרות למשתמשים לנהל את תהליך הטעינה בצורה חכמה ומותאמת אישית, וכן מערכות תשלום נוחות.

Seven EV דוגלת באיכות המוצרים ובמגוון האפשרויות שהיא מציעה ללקוחותיה. החברה מתעסקת גם במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדישות ומתקדמות עבור פתרונות הטעינה שלה.

לפרטים נוספים ולהתרשמות ממגוון המוצרים והשירותים של Seven EV, מומלץ לבקר באתר שלהם שצוין למעלה.

עמדות טעינה לרכב חשמלי, מהערבה ועד הגולן.

Seven היא חברת אנרגיה מתחדשת המתמחה בהקמה ותפעול של עמדות טעינה לרכב חשמלי, מעמדות פרטיות הממוקמות בבית פרטי או בחניה של הלקוח בבניין משותף, ועד עמדות ציבוריות הממוקמות במרכזי מסחר, תחנות דלק, בתי מלון ועוד.
לחברה פריסה רחבה בישראל עם  עשרות עמדות טעינה מהערבה ועד רמת הגולן, בעלות התאמה מלאה לכל סוגי כלי הרכב החשמליים, הן בטעינה ביתית והן בטעינה ציבורית.

עמדות הטענה לכל צורך…
Seven מציעה מגוון מוצרים התומכים ברכב  חשמלי ביניהם עמדות טעינה חכמות המותאמת לבית ולעסק, עמדות המותאמות לבניין משותף וכוללות יכולות ניהול עומסים ומודל הטענה שיתופי, עמדות ציבוריות עם יכולת ניהול עומסים ומסוף אשראי מובנה המותאמת למגזר העסקי, עמדות טעינה מהירות המותאמות למרכזים מסחריים ותחנות דלק, וכן אביזרים נלווים כגון כבל תלת פאזי נייד, מטען נייד חד פאזי, עמודי ברזל מותאמים לעמדות ועוד.

עמדות הטעינה המתקדמות והאמינות ביותר
פעילותה של Seven מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הטעינה, בשיתוף פעולה עם החברה הישראלית Ev Meter, נייאקס – אשר פיתחה עמדות המבוססות על “מוח” ישראליובתקנים הגבוהים ביותרשמתאימות לכל אקלים , עמידות ואמינות במיוחד.

ניסיון וידע בעולם התשתיות והאנרגיה
מאחורי החברה עומדים יזמים  המחזיקים בחברות תשתיות בעלות סיווגים קבלניים מהגבוהים במשק אשר הקימו מגה פרוייקטים בתחום האנרגייה המתחדשת

מעוניין ביעוץ חינם לפני רכישה, מלא פרטים. ויועץ יחזור אלייך במהרה

השאירו פרטים ליצירת קשר:

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן