יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

צילום אנה ארז

חברת Citrix העניקה לאינטגריטי תוכנה את דרגת השותף בעל ההסמכה הבכירה ביותר בישראל

תואר זה ממקם את אינטגריטי תוכנה במעמד הטכנולוגי המוביל בישראל בטכנולוגיות Citrix עם כ-100 לקוחות וצוות של 15 מומחים בתחום

צילום אנה ארז

אינטגריטי תוכנה חברת בת של מטריקס, מונתה לשותף היחיד בישראל בעל הסמכת PLATINUM PLUS – הדרגה הטכנולוגית הגבוהה ביותר של חברת סיטריקס (Citrix), מובילה עולמית בתשתיות וירטואליזציה ו-VDI. הסמכה זאת מאשרת את רמת הידע הגבוהה ביותר בכלל הפתרונות של סיטריקס לרבות: וירטואליזציה, תקשורת, אבטחת מידע וענן. תואר זה ממקם את אינטגריטי תוכנה במעמד הטכנולוגי המוביל בישראל בטכנולוגיות Citrix עם כ-100 לקוחות וצוות של 15 מומחים בתחום.

לדברי ארז ברוך, ה- CTOשל חברת אינטגריטי, “אנו לאחר שנת קורונה שהכפילה את פעילות החברה בעולם ה-VDI ואבטחת המידע. אנו רואים ארגונים שבעבר כמעט לא עבדו מהבית שבזמן קצר העבירו כמעט את כל הארגון לעבודה מרחוק. ‘שם המשחק’ כאן הוא חוויית משתמש ואבטחת מידע ללא פשרות וזאת מקבלים בזכות העליונות הטכנולוגית של  פרוטוקול התקשורת של Citrix וכמובן בתוספת Citrix Netscaler המשמש שער הגישה המאובטח לארגון”.

ניר בן יהודה
ניר בן יהודה

לדברי אנה יפרח, מנהלת תחום הלקוחות של אינטגריטי, “אנחנו תומכים בכ-100 ארגוני אנטרפרייז בישראל שכוללים חברות רבות במגזר הפיננסי, המגזר הבטחוני והציבורי ובשנה האחרונה נוספו חברות ההיי טק שמחפשות את פתרונות אבטחת המידע לאוכלוסיית המפתחים בגישה מרחוק. חברת אינטגריטי תוכנה היא היום ה “בית הטבעי” עבור כל ארגון שמחפש פתרון לעבודה מרוחקת, תוך חווית לקוח מעולה ו-Zero Trust בכל הקשור להיבטי אבטחת המידע”.

ניר בן יהודה, מנהל פיתוח שוק בישראל בסיטריקס: “אנו מברכים את אינטגריטי על הישג זה והתקדמות מתמשכת של מומחיות סיטריקס שהגיעה לרמה הגבוהה ביותר. הם הגיעו לנקודת מצוינות זו באמצעות עבודה קשה בתקופות של אתגרים ושיבושים יוצאי דופן שנגרמו על ידי COVID-19, כאשר אינטגריטי ממשיכה להיות יועצת מהימנה וסיפקה פתרונות מורכבים תוך זמן קצר לארגונים גדולים בארגונים בתחום הבנקאות, האבטחה וההיי-טק. אני יכול להגיד ‘שאפו’ על הביצוע ועמדת המובילות אליה הגיעה אינטגריטי״.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן