יום חמישי, 24 מרץ, 2022

קיסריה קמפוס גרניט 2. קרדיט: טרימדיה

הבאנה לאבס מקבוצת אינטל תשכור 8000 מר בפארק העסקים קיסריה

הבאנה לאבס מקבוצת אינטל מתרחבת בפארק העסקים החכם קיסריה וחתמה על הסכם להשכרת שטח של כ-8,000 מ”ר בתוך ‘קמפוס גרניט’ החדשני, אשר בנייתו תושלם בחודשים הקרובים על ידי החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד בהשקעה של כ-150 מיליון ₪
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

קיסריה קמפוס גרניט 2. קרדיט: טרימדיה

הבאנה לאבס מקבוצת אינטל מתרחבת בפארק העסקים החכם קיסריה וחתמה על הסכם להשכרת שטח של כ-8,000 מ”ר בתוך ‘קמפוס גרניט’ החדשני, אשר בנייתו תושלם בחודשים הקרובים על ידי החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד בהשקעה של כ-150 מיליון ₪.הסכם השכירות הינו ל-5 שנים עם אופציה להארכה ל-5 שנים נוספות, דמי השכירות למשרדים ולהייטק בפארק העסקים עומדים על כ-50  ₪ למטר ברמת מעטפת.

החברה לנכסי קיסריה ממשיכה לממש את אסטרטגית הצמיחה המהירה שלה. השבוע חתמה החברה על הסכם שכירות עם חברת הבאנה לאבס. הבאנה לאבס מתמחה בפיתוח ויצור מעבדים ליישומי בינה מלאכותית והיא נרכשה רק בדצמבר האחרון בעסקת ענק תמורת 2 מיליארד דולר במזומן ע”י חברת אינטל האמריקאית

קמפוס גרניט הנבנה על ידי החברה לנכסי קיסריה בהשקעה של כ-150 מיליון ₪, הינו קומפלקס המשתרע ע”פ שטח של כ-40 דונם, הכולל 3 בנייני משרדים בני 3 קומות במפרט טכני מתקדם ומוקפד ובשטח בנוי של כ-30,000 מ”ר ופארק ירוק בשטח של כ-20 דונם שמרוחק כ–200 מטר מתחנת הרכבת שבפארק. 

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה ולנכסי קיסריה, ברך על חתימת העסקה וציין כי: 

“הבעת האמון של הצוות של הבאנה לאבס ואינטל היא לא רק בפארק העסקים שלנו אלא בכלכלה הישראלית בכללותה.  כשענקיות בינלאומיות כמו אינטל כעת ודקטלון רק בשבוע שעבר בוחרות להתרחב דווקא אצלנו ודווקא בתקופת הקורונה זוהי ללא ספק הבעת אמון. אנו גם מלאי גאווה מקצועית וגם אופטימיים מאוד לעתיד הכלכלה הישראלית. נעשה הכל על מנת לספק להנהלת ועובדיי הבאנה את סביבת העבודה והעסקים הטובה בישראל.”

 

העסקה לוותה על ידי נציגי אינטל ישראל, את החברה לנכסי קיסריה ייצגו במו”מ רן אלישע סמנכ”ל, 

אורן זילברשטיין מנהל אגף המניבים ורועי מקדסי , ועוה”ד גליה זיסקינד – שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ’נסקי שטרן מרציאנו. 

 

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן