יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

מחאת עצמאים בנגב

“בצער רב מודיעים על פטירתו של העצמאי”

הפגנת העצמאיים בנגב תצא היום במחאה על המדיניות הכלכלית של הממשלה במשבר הקורונה וחוסר הסיוע לעצמאים ובעלי העסקים. לפי הדיווחים יוצב ארון קבורה וייצאו בשיירת רכבים לאורך שדרות רגר בבאר שבע.

מחאת עצמאים בנגב

תומר בוחבוט ממארגני מחאת העצמאיים בנגבהיום בשעה 17:30 תתקיים מחאת העצמאים בנגב במחאה על ההתנהלות הכלכלית והמחסור בסיוע לעצמאיים במהלך משבר הקורונה. הגיע הזמן לחקיקה! ללא אלימות אבל עם הרבה חכמה! אסור לעצור את המחאה עד שתהיה חקיקה למען העצמאים! היום זה קורונה, מחר זו מלחמה שבפתח, ועוד יומיים זה כח עליון! יחד במהלכים נכונים נוכל לקבל את תשומת הלב שמגיעה לנו! תומר בוחבוט, אחד ממארגני מחאת העצמאיים בנגב:” אני עצמאי לא מעט שנים ועוסק 12 שנים בתחום התיווך כזכיין אנגלו סכסון. לפני כשבוע הסתובבתי בבאר שבע בין העסקים וגיליתי לצערי אנשים מיואשים. בעלי עסק שחרב עליהם עולמם. אנשים עם משפחות שהמדינה והאוצר הפקירו. חודשיים עסקים סגורים.

התגבשנו קבוצת עצמאים מכל התחומים מבאר-שבע והנגב יחד עם ה״שולמנים״ היקרים והחלטנו להקים קול מחאה. הגיע הזמן שמדינת ישראל תיתן לעצמאים שיויוון זכויות! כולנו שירתנו בצבא כולנו משלמים מיסים וביטוח לאומי . לאן הולך הכסף הזה?? היכן הממשלה ברגעים אלה שאנחנו זקוקים לחמצן? למה אני כעצמאי משלם ביטוח לאומי? כל יום כל שבוע אנחנו מוצפים בספינים מהאוצר של מיליארדים שמוזרמים למגזר העצמאים זה שקר אחד גדול!

הגיע הזמן לשינוי, לפיצוי על אובדן הכנסות ע״י מנגנון קבוע במקרים של אובדן הכנסה ואבטלה לעצמאים. לא ניתן למדינה לקבור אותנו. רוב העצמאים הקטנים בישראל מתפרנסים ממשכורת בסופו של דבר. לצערי דרכה של המדינה היא שהעשירים נהיים יותר עשירים והעניים נהיים יותר עניים! אם זה ימשיך ככה לא יהיה בישראל מעמד בינוני. בלי עצמאים אין שכירים. מתי יתעוררו שאנשים יתחילו להתאבד מהבושה? אני מקבל עשרות פניות ביום מאנשים שהגיעו לפת לחם .לאן יחזרו השכירים שעובדים בעסקים האלה ? כל מי שהעסק שלו חשוב לו צריך להגיע ביום חמישי ולהביע את מחאתו.

 

מחאת עצמאים בנגב
מחאת עצמאים בנגב

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן