יום רביעי, 23 מרץ, 2022

גיימינג

בזק בינלאומי תעניק את שירות Gamer+ לחודש ראשון ללא תשלום

הילדים משתגעים משעמום בבית? בזק בינלאומי מעניקה את שירות Gamer+ המקצר משמעותית את זמני התגובה במהלך המשחק, לחודש ראשון ללא תשלום
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

גיימינג

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשבתת מערכת החינוך בכל הארץ, בזק בינלאומי מעניקה חיבור לשירות Gamer+, שירות הגיימינג המתקדם בישראל המקצר משמעותית את זמני התגובה ומשפר את חווית המשחק, למשך חודש ראשון ללא תשלום למצטרפים לשירות.

שירות Gamer+ הינו שירות מיוחד עבור גיימרים המאפשר לשחקנים את הנתיב המהיר ביותר לשרתי המשחק בחו”ל ומציג שיפור של עד 30% במדדי המשחק המרכזיים (jitter, packet lose) כאשר בין היתר הצליחה החברה לשפר את  ה-latency בכ-20 milliseconds. השירות מאפשר חווית משחק מהירה ומהנה הרבה יותר.

במהלך פיתוח השירות החדש שנמשך כשנתיים השקיעה החברה למעלה מ-4 מיליון ₪ בהקמת תשתיות ובפריסה של נתיבים חדשים של הכבל התת-ימי לערים מרכזיות באירופה בהן יושבים שרתי המשחקים הפופולריים. נתיבים אלו הינם המהירים ביותר לשרתי המשחקים בחו”ל והם משדרגים באופן משמעותי את ביצועי הרשת ומאפשרים את הביצועיים הטובים והמהירים ביותר לגיימרים בישראל.

במקביל, חברה בזק בינלאומי אל ספקיות אינטרנט בחו”ל והקימה צמתים חדשים לכבל התת ימי, ביצעה אופטימיזציה של מקטעי קרקע באירופה והפעילה הנדסת רשת מתקדמת בטכנולוגיה מהירה. כל הפעולות האלו מאפשרות להקטין באופן משמעותי את השיהוי (latency) ולייצר חווית משחק רציפה, אופטימלית ועוצמתית .

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן