יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

ארז תורג'מן. קרדיט: אילן בשור

ארז תורג׳מן מונה למנהל האזורי של אירופה, אפריקה והמזרח התיכון (EMEA) ב-Matrix CloudZone

ארז תורג׳מן (44) מונה למנהל האזורי של אירופה, אפריקה והמזרח התיכון (EMEA) בחברת הענן של מטריקס, Matrix CloudZone. במסגרת העמקת הפעילות של החברה בארץ ובחו״ל, יהיה אחראי תורג׳מן על הרחבה ובידול ההיצע של Matrix CloudZone, אסטרטגיית הכניסה לשווקים החדשים, פתיחת ערוצי מכירה, יצירת והעמקת שיתופי הפעולה עם ספקיות שירותי הענן הגדולות – אמזון, גוגל ומיקרוסופט, וכן על שיתופי פעולה עסקיים נוספים לצד גיוסים גלובליים ועוד.

ארז תורג'מן. קרדיט: אילן בשור

ארז תורג׳מן (44) מונה למנהל האזורי של אירופה, אפריקה והמזרח התיכון (EMEA) בחברת הענן של מטריקס, Matrix CloudZone. במסגרת העמקת הפעילות של החברה בארץ ובחו״ל, יהיה אחראי תורג׳מן על הרחבה ובידול ההיצע של Matrix CloudZone, אסטרטגיית הכניסה לשווקים החדשים, פתיחת ערוצי מכירה, יצירת והעמקת שיתופי הפעולה עם ספקיות שירותי הענן הגדולות – אמזון, גוגל ומיקרוסופט, וכן על שיתופי פעולה עסקיים נוספים לצד גיוסים גלובליים ועוד. הוא יתמקד בהבאת הפתרונות והיכולות המקצועיות הרחבים של החברה לקהל צרכני הענן הקיים והעתידי בנושאים רבים, ביניהם: תכנון ארכיטקטוני, מיגרציה של שירותי מחשוב לענן, תכנון והתנהלות פיננסית, התייעלות בצריכת שירותי ענן (FinOps), ניהול גישה ואבטחת נכסים דיגיטליים, מערכות נתונים (BI & Analytics), בינה מלאכותית (ML/AI) ועוד.

תורג׳מן מביא איתו ניסיון טכני עשיר בהנדסת ופיתוח תוכנה בסביבות ענן, לצד היכרות עמוקה עם שירותי הענן בשוק, הגדרות אסטרטגיית ענן והתייעלות כספית בענן, כמו גם ניסיון במכירות בתחום הענן וניהול לקוחות ופרויקטים בשוק המקומי והגלובאלי. בתפקידיו הקודמים בתחום הספיק לבצע תפקידים כמו ניהול מכירות ולקוחות, סמנכ״ל פיתוח, דירקטור פריסייל גלובאלי ועוד.

 

אודות Matrix CloudZone
Matrix CloudZone, חברת הענן של מטריקס, המספקת פתרונות ושירותים מתקדמים סביב הפלטפורמות של הענן הציבורי ופתרונות היברידיים, הינה Premier Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS, שותף Gold של Microsoft Azure ושותף של Google Cloud Partner עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום. החברה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה,DevOps, Big ,Data ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. את Matrix CloudZone מובילים שני דגשים עיקריים: חדשנות טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר, וחיסכון משמעותי בעלויות החודשיות.

על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, Matrix CloudZone נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שאותם היא מספקת ללקוחותיה המאפשרים להם ליהנות מעליונות טכנולוגית בעלויות נמוכות.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן