יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

553101 PK37AT 82

ארגון הנטוורקינג “עצמאית” פותח את שעריו לכל קהל הנשים העצמאיות בישראל

ארגון הנטוורקינג, שעד כה נקרא “קישורי אימהות”, בבעלותן המשותפת של מירב שטרן וחן הילה דורון עובר שינוי נרחב: מהיום הארגון פונה ונותן מענה לכלל נשות העסקים בישראל, ועל כן שמו שונה ונקרא כעת “עצמאית” – קהילת נטוורקינג נשית מקדמת תוצאות.

553101 PK37AT 82

ההחלטה לפתוח את שערי הארגון עבור כלל הנשים עצמאיות באשר הן, ולא רק לאימהות, הגיעה לאחר שלאורך השנים נשים רבות שהן לא אימהות רצו להצטרף למעגלי הנטוורקינג. בעקבות ההרחבה, נכנסה שותפת שלישית לארגון, עו”ד עידית אגוזי לוי, חברה בארגון בארבע השנים האחרונות. הארגון מונה למעלה כ-400 חברות ומתפרס על פני 42 מעגלים עסקיים בכל רחבי הארץ, מנהריה ועד באר שבע. 

ארגון “עצמאית” מקדם חדשנות, קהילה נשית עסקית, קהילה מקדמת מקצועית המעניקה בסיס וקרקע טובים לצמיחה עבור בעלת העסק העצמאית ומעניק כלים וידע לקבלת החלטות לאורך כל תקופת העסק. פעילות הארגון מושתתת על שלושה עקרונות חשובים, המדברים לכלל העצמאיות: 

  • קהילה – להיות לבד זה לא פשוט. 
  • נטוורקינג – אפיק שיווקי יעיל ואפקטיבי עם תוצאות מדהימות עם אפקט עצום, ועלות מול התועלת משתלמת.
  • ידע עסקי – הארגון מאפשר נגישות לידע נרחב בהמון רבדים: תרגילים עסקיים, סיעורי מוחות, שיתופי פעולה עסקיים בין חברות הארגון, הרצאות פתוחות לקהל הרחב, תרומה לקהילה ועוד. החל בתכנים פרונטליים ועד דיגיטליים המתעדכנים ברמה יום-יומית. 

 

​”עסק חי חייב להישאר מעודכן כל הזמן. אנחנו כל הזמן מקשיבות לקהל שלנו, בוחנות את החידושים בתחום, וכמובן גם את המתחרים,” מרחיבה חן הילה דורון, מנכ”לית משותפת ובעלים. “שמענו קולות מהשטח שאמרו שהכלים ושהתכנים של הארגון מתאימים לכל עצמאית באשר היא, ולכן החלטנו לפתוח את הדלת לכל הנשים העצמאיות ולא רק לאימהות. לעצמאיות שעובדות לבד זה מאד משמעותי, הן מצטרפות לקהילה חיה ופועמת שמאפשרת לה להיות חלק מקבוצה גדולה ולהשתלב בה בקצב ובדרך שלה. הארגון שלנו הוא סוג של חממה לעסקים קטנים שהעומדות בראשם הן נשים ואנחנו כל הזמן מתרחבות, וזו גאווה נשית אמיתית.”  

 

מירב שטרן: “העצמאית החדשה היא יזמת המקדמת את העסק ולוקחת מקום אקטיבי במטרה לצמוח, לגדול ולהתרחב, בדרך שנוחה לה, בשפה ובערכים שהיא מאמינה בהם. אלו הערכים שאנחנו מובילות בארגון וחשוב לנו שהארגון ייתן לכך את המענה. העצמאית רוצה לשווק ממקום נוח בתוך קהילה שמותאמת לצרכיה, ומאפשרת לה להיות אותנטית.”  

חן הילה דורון: ”אנחנו מדברות בשפה משותפת לכלל הנשים. לרבות הקשיים והאתגרים. לקחנו את מודל הנטוורקינג, הפכנו אותו לנשי, והוספנו תרגיל עסקי בסוף כל מעגל, כדי ללמוד כל הזמן. אנחנו מקיימות את עקרון אי התחרותיות של עצמאית אחת מכל תחום בכל מעגל. המעגלים שלנו בפריסה ארצית. בראש כל מעגל עומדת מנהלת. אנחנו מודדות ומעודדות עשייה. זה משהו שלא קורה בכל ארגון. יש כאן ארגז כלים עצום ליישום בפועל.” 

 

​שלוש השותפות מעידות כי מרבית לקוחותיהן בעסקים הפרטיים שלהן הגיעו מארגון הנטוורקינג: “הארגון דורש עשייה ויוזמה, אני קוראת לזה עבודת רגליים. אני מאמינה שמי שמעוניינת למקסם את היכולות שלה יכולה וצריכה לצאת מאזור הנוחות שלה ולא לחכות שהדברים יקרו לנו” משתפת עידית אגוזי לוי.  

 

מירב שטרן: “כשהצטרפתי לארגון החלטתי לבנות תוכנית עבודה, ולהיות במקום של נתינה ובניתי את התשתית. רק נתתי מהידע, מהקשרים ומהניסיון שלי. בחצי שנה הראשונה לא קיבלתי אף הפנייה. עשיתי המון פגישות אישיות, הסתובבתי במעגלים. נתתי טיפים והפניתי לנשים אחרות. אחרי חצי שנה התחלתי לקבל הפניות ברמה יום-יומית והגדלתי משמעותית את העסק האישי שלי כיועצת עסקית.” 

 

עידית אגוזי לוי: “אנחנו ארגון נטוורקינג ארצי, הראשון והגדול ביותר בארץ, המקדם עצמאיות בעלות עסק כאשר גם אנחנו השותפות העומדות בראשו – נשים. אנחנו מאמינות שכוחנו באחדותנו ופריצה עסקית יכולה להתקיים בקלות כאשר יש לך את הכלים, המקום והתמיכה הנכונים. נשים עצמאיות הן הכוח המניע את הכלכלה והמשק הישראלי היום. אנו גאות להוביל את הארגון ולקחת חלק ביצירת רשת הזדמנויות ססגונית והדדית ולהיות פורצות דרך בתחום הנטוורקינג הנשי בארץ.” 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן