יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

צילום אריאל פנקר

אירוע הסטריטבול הראשון באופקים יוצא לדרך

לראשונה באופקים יערך בשבוע הבא טורניר סטריטבול, אשר יכלול 3 ימים של כדורסל רחוב, מוזיקה קצבית ואווירה נהדרת.

צילום אריאל פנקר

לראשונה באופקים יערך בשבוע הבא טורניר סטריטבול, אשר יכלול 3 ימים של כדורסל רחוב, מוזיקה קצבית ואווירה נהדרת. האירוע יתקיים בימים ג’-ה’ (15-13 ביולי) בין 16:30 ל-21:00 במגרש הכדורסל  המשולב ברחוב האורן שבשכונת מישור הגפן, בהשתתפות עשרות קבוצות בקטגוריות גיל שונות (מכיתה ה’ ועד בוגרים) – כולל קבוצת שחקניות מאזור עוטף עזה. 

 

בחגיגה הספורטיבית ישתתף בין היתר שחקן נבחרת ישראל בעבר, שמעון אמסלם, וילוו אותה נציגים של איגוד הכדורסל. כל קבוצה תכלול 3 שחקנים משלב הבתים ועד שלב הגמר. את המשחקים, שילוו בכרוז, בצלם מגנטים ובמוזיקה קצבית, ישפטו שופטים מוסמכים של האיגוד הכדורסל, כשבתום הטורניר יחולקו פרסים לקבוצה המנצחת בכל קטגוריית גיל. ההרשמה באתר מתנ”ס אופקים.

 

אופקים שותפה במיזם ‘עיר בריאה’, ואנו ממשיכים לעודד פעילות ספורטיבית ואורח חיים בריא”, אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. “טורניר הסטריטבול הראשון באופקים מנגיש ענף ספורט נוסף לכלל הציבור. אני שמח על ההיענות של התושבים להשתתף באירוע שגם יסייע בשיפור הכושר הגופני וגם יספק חוויה ספורטיבית. ספורט הוא השלב הראשון בדרך לאורח חיים בריא”.

 

“אני שמחה שבעזרתם של שותפים בכירים באיגוד הכדורסל הצלחנו להביא את כדורסל הרחוב לאופקים”, הוסיפה מנהלת מחלקת הספורט במתנ”ס אופקים, אילנה איטח. “אני בטוחה שאחרי שנה של קורונה הרעב של האנשים לספורט רק גבר. אני רוצה להודות לכל אלה שהבטיחו את השתתפותם ולקרוא למי שעדיין לא נרשם להקדים ולעשות כן”.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן