יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

מזרן גומא מחיר: 2839 שח | צילום: ניר עצמון

איך לעצב חדר שינה באווירה של שקט ורוגע?

חדרי הבית בעלי המשמעות החשובה הם חדרי השינה, החלל הפרטי והאישי שבו אנו מבלים שליש מחיינו. החלל בו אנו מורידים הילוך מהמרוץ של החיים ומנסים למצוא נקודת איזון ובלנס ובעיקר לתמוך במנוחה שלנו ולהתחדש באנרגיות ליום החדש.

מזרן גומא מחיר: 2839 שח | צילום: ניר עצמון

בני האדם מבלים שליש מחייהם בשינה שנחוצה להתפתחות המוח והגוף. ידוע שלמחסור בשינה יש השלכות חמורות, כיוון שחלק ניכר מהפעילויות בגוף ובמוח מתרחשים במהלך השינה. ולצד העובדות האלו, חדרי הבית בעלי המשמעות החשובה הם חדרי השינה, החלל הפרטי והאישי שבו אנו מבלים שליש מחיינו. החלל בו אנו מורידים הילוך מהמרוץ של החיים ומנסים למצוא נקודת איזון ובלנס ובעיקר לתמוך במנוחה שלנו ולהתחדש באנרגיות ליום החדש. לכן, חשוב שנבחן כל אלמנט בחדר כך שיצור עבורנו שלווה, שקט ורוגע.

ולהלן כמה עצות שמומחי פולירון מציעים המבוססים על תורת הפנג שווי:
בחרו מיטה יציבה עם ראש מיטה שנשען על הקיר כך שישמש כגב ויעניק תמיכה ותחושת ביטחון. המנעו מאחסון של ציוד מתחת למיטה, כדי שהאנרגיה תזרום בחופשיות מסביבנו במהלך השינה. והכי חשוב לא מומלץ להשתמש במזרן משומש מאחר שאין אנו יודעים להעריך את טיב האנרגיות שנותרו בו מהעבר.

רצוי לא למקם את המיטה מול הדלת אך כן בזווית שממנה אפשר לראות את הכניסה לחדר, הכניסה לחדר השינה צריכה להיות מזמינה וחופשיה מחסימות. הקפידו להציע את המיטה בתחילת היום כיון שזהו סימן להתחלה מוצלחת של יום חדש, העדיפו מצעים מכותנה ובגוונים בהירים וללא הדפסים שעשויים מסיבים טבעיים. בחומרים סינטטיים מצטברת אנרגיה שלילית ומצעים מכותנה מלאה יתרמו לשינה בריאה.
במידה ואתם מעוניינים בשידות בחדר השינה מומלץ למקם אותם לצדי המיטה על מנת ליצור איזון בין כיווני החדר.

הרחיקו כל מכשיר אלקטרוני כמו טלוויזיה, מחשב, מכשיר נייד או מכשירי כושר מאזור חדר השינה כיון שהם משפיעים על האנרגיה החיובית בחדר ובטח על המנוחה.
את המראה בחדר השינה עדיף לתלות במקום שבו לא תשקף את האנשים כשהם שוכבים במיטה, כיון שהיא משכפלת אור ותנועה ופועלת כאלמנט ממריץ ומעורר.
אם יש שירותים בתוך חדר השינה חשוב שהדלת תהיה סגורה בנוכחותכם.

השתדלו להשאיר את הארון מסודר, ואל תאחסנו בו חפצים שאין צורך בהם או קשורים לעבודה כל אלו מהווים חסימה אנרגטית.
אם תולים תמונה מעל ראש המיטה מומלץ שלא תהיה גדולה או כבדה מאוד כדי לא ליצור תחושת לחץ על הראש. שינה מתחת לתקרה בעלת שיפוע נמוך אינה מומלצת. הזוויות החדות והתקרה הנמוכה יוצרות לחץ ומשפיעות לרעה על איכות השינה ולאורך זמן גם על הבריאות.
חלומות פז!

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן