יום שני, 21 מרץ, 2022

אילוסטרציה

אייר קנדה משיקה את התוכנית המהפכנית להגיינה מקסימלית בטיסות

במסגרת תוכנית זו הנקראת +CleanCare תוענק הגנה מקסימלית לנוסעים בכל שלבי הטיסה תוך כדי שימוש באמצעים חדשניים, וכל זאת על מנת להעניק לנוסעים הרגשה בטוחה ונסיעה בראש שקט.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אילוסטרציה

אייר קנדה הכריזה היום על תוכנית מיוחדת לשמירה על הבטיחות האישית בטיסה. במסגרת תוכנית זו הנקראת +CleanCare תוענק הגנה מקסימלית לנוסעים בכל שלבי הטיסה תוך כדי שימוש באמצעים חדשניים, וכל זאת על מנת להעניק לנוסעים הרגשה בטוחה ונסיעה בראש שקט. אייר קנדה היתה החברה הצפון אמריקאית הראשונה לחייב את הנוסעים והצוות בעטיית כיסויי פנים והמובילה בתעשיית התעופה בסטנדרטים הקפדניים מאז ומעולם בכל הקשור בהגיינה ונקיון המטוסים. 

התוכנית תכלול בין היתר:

  • חובת מדידת חום לנוסעים לפני העלייה למטוס
  • חובה על הנוסעים לעטות מסכות במשך כל זמן הטיסה
  • צוותי האוויר והקרקע יצויידו באמצעי מיגון מיוחדים 
  • חלוקת ערכות אישיות לכל הנוסעים, בהן מוצרי הגיינה וחיטוי
  • הגשה בטיחותית של מזון ללא מגע של הצוות
  • במחלקת התיירים יהיו מרווחים גדולים יותר ולא יושיבו נוסעים במושבים צמודים אלא אם כן מדובר בבני משפחה אחת או בני זוג, וזאת לפחות עד 30 ביוני 2020.

כמו כן, אייר קנדה מציגה בתוכניתה סטנדרטים חדשניים ומהפכניים המציבים אותה כחלוצה בתחום ההגיינה בטיסה. לאחר כל טיסה ירוסס המטוס באמצעים אלקטרוסטאיטים העומדים בתקנים המחמירים של בתי החולים המובילים בעולם.

אייר קנדה החלה בשיתוף פעולה עם חברת טכנולוגיה מובילה העוקבת אחר מחלות זיהומיות בכל רחבי העולם באמצעות בינה מלאכותית, ומספקת לה מידע בזמן אמת, וזאת על מנת לנטרל כל סיכון לנוסעים במהלך הטיסה.

אייר קנדה זכתה ב-2019 בפרסי Skytrax, מגזין התעופה היוקרתי, כחברת התעופה המצטיינת בנקיון תא הנוסעים ותמשיך גם השנה להוביל את תחום ההגיינה והנקיון בקרב חברות התעופה בעולם.

 

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן