יום ראשון, 27 מרץ, 2022

צילום: דוברות עיריית אופקים

אופקים קיבלה את פרס החינוך הארצי

בטקס מרשים שנערך בפארק קרסו למדע בב”ש העניק מנהל מחוז דרום במשרד החינוך, רם זהבי, את הפרס לראש העיר, איציק דנינו, ולראש מנהל חינוך, אבי ביתן. דנינו: “עשינו היסטוריה”
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

צילום: דוברות עיריית אופקים

בטקס מרשים אשר נערך ביום ראשון בפארק קרסו למדע בבאר שבע, במעמד מנהל מחוז דרום במשרד החינוך, רם זהבי – קיבלו ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, וראש מנהל חינוך בעיר, אבי ביתן, את פרס החינוך היישובי הארצי לשנת תשע”ט. 

 

פרס החינוך הארצי היישובי מוענק ליישובים שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך, ובביצוע תכניות ותהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך ביישובם. במסגרת זכייתם בפרס, מוענק לאותן הרשויות פרס כספי בסך 100 אלף שקלים, אשר יושקעו בפרויקט חינוכי ברשות. אופקים זכתה בפרס כבר בתשע”ט אולם בשל מגפת הקורונה נדחה הטקס.

 

“אני שמח, נרגש וגאה לקבל את הפרס”, אמר בתום הטקס ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. “עשינו היסטוריה. אני רוצה להודות למנהל המחוז, רם זהבי, לראש מנהל חינוך בעיר, אבי ביתן, לתלמידים המוכשרים, להורים, לצוותים החינוכיים באופקים, ולמנהלי בתי הספר – אני גאה בכם! הפרס הזה הוא של כולנו. נמשיך להשקיע בחינוך, את התוצאות אנו רואים כבר עכשיו ונוסיף לראות גם בעתיד הקרוב”.

 

“אני רוצה לברך את עיריית אופקים”, הוסיף מנהל מחוז דרום במשרד החינוך, רם זהבי. “אנחנו נמצאים במהלכו של מסע חינוכי ארוך. מאז הקמת העיר ועד היום ראינו אותה צומחת ומתפתחת, וחל בה שינוי דמוגרפי שמבוסס על איכות החינוך. אני רואה כיצד ראש העיר, ראש מנהל החינוך, הגננות, המורים, המורות, מנהלי ומנהלות בתי הספר – כולם חדורי שליחות ומוטיבציה להזניק את העיר אופקים קדימה. הכל מתחיל בחינוך”.   

 

“מערכת החינוך שלנו מהווה מקור גאווה ליישובנו ולנגב בכלל”, סיכם ראש מנהל חינוך בעיריית אופקים, אבי ביתן. “חרטנו על דיגלנו צמצום פערים וחתירה מתמדת למצוינות, אשר מהווים נידבך חשוב  בעיצוב דור העתיד ובתרומה משמעותית לחברה. מערכת החינוך באופקים מכשירה את תלמידיה לעולם המחר, אשר מצריך מגוון רחב של מיומנויות – ותעיד על כך תקופת הקורונה. היא עושה זאת בזכות פועלם של אנשים מצוינים העושים עבודת קודש בקידום חדשנות פדגוגית ובהטמעת ערכים, בהתמדה ובהצטיינות”.  

הגיבו לכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דילוג לתוכן