יום חמישי, 30 מאי, 2024

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. צילום: דוברות עיריית אופקים

אופקים משיקה: קבלת עדכונים אישיים מהעירייה לטלפון הנייד

הודעות לעסקים? מידע לגבי פעילות מערכות החינוך? אירועים ומופעים? מעתה ניתן לקבל עדכונים מהימנים מהעירייה ישירות למכשיר הטלפון הסלולרי – באמצעות קבוצות וואטסאפ שקטות, בלי פרסומות וחפירות. ראש העיר, איציק דנינו: “נמשיך לחזק את הקשר עם התושבים”

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. צילום: דוברות עיריית אופקים

עדכונים בשגרה ובחירום, מידע לגבי אירועים עירוניים, שינויים בתחבורה הציבורית, פעילות מערכת החינוך, הודעות רלוונטיות לבעלי עסקים ועוד – לא רק באמצעות הפייסבוק, שלטי החוצות והמקומונים: מעתה יוכלו תושבי אופקים לקבל עדכונים שוטפים מהעירייה גם ישירות לטלפון הנייד! זאת באמצעות קבוצות וואטסאפ שקטות, ללא הודעות זבל (ספאם), בלי חפירות מיותרות ועם כתובת למענה במקרה הצורך – נטו מידע מהימן לציבור.   

כל תושב יוכל להצטרף לקבוצות לפי תחומי העניין שלו – החל מעדכונים ספציפיים לפי שכונה, דרך מידע אודות מופעי תרבות, וכלה במידע שיימסר ברוסית בלבד לטובת דוברי השפה. ניתן יהיה לעשות זאת על ידי כניסה באמצעות הטלפון הנייד לאתר העירייה והקלקה על הקישור לקבוצה הרלוונטית. הודעות (קוליות) יופצו גם לציבור החרדי באמצעות מוקד מיוחד של העירייה, אליו ניתן להירשם בטלפון מספר 08-3137992. 

“חשוב לנו שהתושבים יקבלו מאיתנו הנחיות ועדכונים מהימנים על כל מה שמתרחש בעיר לפי תחומי העניין שלהם, בשגרה ובחירום”, אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. “שמנו לנו למטרה לחזק את הקשר עם התושבים ולספק להם מידע נחוץ. כחלק מכך פתחנו קבוצות וואטסאפ שמאפשרות לנו להעביר לתושבים בזמן אמת אינפורמציה חשובה, בין היתר לגבי אירועים, פעילויות ויוזמות חדשות שמעניינות אותם. הקבוצות מאפשרות רק למנהלי הקבוצה להעביר מידע כדי למנוע הצפה. אני קורא לתושבים ללחוץ על הקישור לקבוצה הרלוונטית אליהם ולהתחבר אלינו”.

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן