יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

קיסריה פארק העסקים קמפוס גרניט | קרדיט להדמיה: טרימדיה

אופקים לעסקים נבנים בפארק העסקים החכם בקיסריה

בימים אלו מסתיימת בנייתו של ‘קמפוס גרניט’ – קומפלקס הכולל 3 מבני היי טק מתקדמים בשטח כולל של כ-30,000 מ”ר.

קיסריה פארק העסקים קמפוס גרניט | קרדיט להדמיה: טרימדיה

 מרבית שטחי הקמפוס כבר הושכרו ועתידים להתאכלס בחודשים הקרובים על ידי תאגידי ענק בינלאומיים ביניהם חברת אלמה לייזרס מקבוצת Fosun הסינית, הבאנה לאבס מקבוצת INTEL ו- .Edwards Lifesciences

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה: 

“הביקוש הגדול לשטחי משרדים לחברות היי טק שאנו חווים גם בתקופת הקורונה, והתפוסה המלאה מאיצים את תנופת הבנייה המשגשגת בפארק. מעטים הם השטחים שעדיין פנויים ב’קמפוס גרניט’ ואנו כבר שוקדים על מגה פרויקט נוסף בפארק”

 

המוניטין של פארק העסקים החכם בקיסריה, מיקומו האסטרטגי, רמת השירותים ומעל הכל תפיסת העולם אשר שמה את העובדים במרכז הפכה את הפארק לזירת עסקים פורייה המציעה מעטפת שירותים כוללת במודל של One Stop Shop – החבילה הכלכלית האטרקטיבית ביותר לעסקים.

בשני חלקי פארק העסקים (הצפוני והדרומי) למעלה מ-400 אלף מ”ר מבני תעשייה, היי טק, משרדים ומרכזים לוגיסטיים משוכללים. כל המבנים שבפארק נהנים מתפוסה גבוהה של יותר מ-230 חברות, רבות מהן תאגידים בינלאומיים ומקומיים שמועסקים בהם למעלה מ-12,000 עובדים. בימים אלו נמצאת החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד בתנופת בנייה ובהליכי ביצוע ותכנון פרויקטים נוספים בהיקף כספי שנאמד בכ-650 מיליון ש”ח.    

      

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה מקבוצת קרן אדמונד דה רוטשילד ישראל, מדגיש: לקצב הפעילות של החברה לנכסים אין כמעט אח ורע. החברה התמחתה וצברה במהלך השנים ניסיון רב בכל היבטי התכנון והיא יודעת לגבש עבור כל לקוח הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר לבניין המתאים בדיוק למידתו ולהקים כל מבנה שיידרש תחת האסטרטגיה של עשייה הנדסית מוקפדת ואיכותית בלוח זמנים מהיר, תהיה הפרוגרמה שלו מורכבת ככל שתהיה.” 

                                                            

רן אלישע, סמנכ”ל החברה לנכסי קיסריה, מציין: “פרויקט הדגל של החברה, שבנייתו מושלמת בימים אלו בחלקו הצפוני של הפארק, הינו ‘קמפוס גרניט’. בקמפוס המשוכלל 3 מבנים (אופק 13, 14, 15) בני 4 קומות בשטח כולל של כ-30,000 מ”ר שנבנו בהשקעה של כ-150 מיליון ש”ח. כל המבנים מחופים בקירות מסך בשילוב לוחות אלוקובנוד דמוי עץ שמעניקים מראה יוקרתי וגם בידוד ברמה גבוה ביותר. רמת הגימור של המבנים הינה מהגבוהות ביותר, תוך דגש על מערכות מתקדמות וקומות גבוהות ורחבות שיאפשרו מקסום של השטח ושילוב פעילויות של חברות הכולל משרדים, ייצור ואחסנה.” 

שאולי אלסברג, סמנכ”ל אגף ההנדסה, מרחיב: “הקמפוס נבנה סביב פארק ירוק ומרווח שישמש את העובדים והמבקרים, ובו מתוכננים5,000  מ”ר דשא, מעל 500 עצים, כ-18,000 מ”ר מרבדי פרחים, צמחים ושיחים, בריכה אקולוגית בשטח של כ-500 מ”ר, ספסלים ופינות ישיבה מוצלות עם חיבור ל-WI-FI, מתקני כושר ואפילו אמפיתיאטרון. שבילי הפארק יובילו לתוך כל אחד מהמבנים וייצרו בתוכם פטיו פנימי פתוח וירוק מתחת כיפת השמיים. בתכנון האדריכלי והמוקפד של משרד פלסנר אדריכלים הושם דגש מיוחד על גמישות מקסימאלית שתאפשר לשוכרים מתעשיות ההייטק והביו-טק להתאים את המבנה לצרכיהם ובעלות מינימלית.” 

הביקוש הגדול לשטחי משרדים לחברות היי טק שאנו ממשיכים לחוות גם בעיצומו של משבר הקורונה, והתפוסה המלאה מאיצים את תנופת הבנייה המשגשגת בפארק העסקים החכם בקיסריה. ללא ספק ‘קמפוס גרניט’ יהווה סביבת עבודה ייחודית, מקצועית ואטרקטיבית, ועל כן חברות ענק בינלאומיות בחרו למקם בו את מרכזי החדשנות שלהן בישראל. כך למשל, ראשי תאגיד הענק הסיני Fosun שכרו בניין שלם מתוך הקומפלקס, וענקית המכשור הרפואי האמריקאית  Edwards Lifesciencesחתמה רק לאחרונה על שכירות של כ-6,000 מ”ר במבנה אחר בתוך הפרויקט. כ-6,000 מ”ר בלבד עדיין זמינים ב’קמפוס גרניט’, ואנו כבר שוקדים על מגה פרויקט חדש שישתרע על פני שטח של כ-45,000 מ”ר בסמוך לתחנת הרכבת שבפארק”, מסכם מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה. 

 

 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן