יום שלישי, 5 ספטמבר, 2023

צילום סולי יפרח

אופקים חילקה סלי מזון למבודדים

המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית אופקים, האמונה על הסיוע ומתן המענה בתקופת הקורונה, חילקה השבוע ביחד עם פיקוד העורף סלי מזון למשפחות המבודדות

צילום סולי יפרח

צילום מרכז צעירים אופקים
צילום מרכז צעירים אופקים

המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית אופקים, האמונה על הסיוע ומתן המענה בתקופת הקורונה, חילקה השבוע ביחד עם פיקוד העורף סלי מזון למשפחות המבודדות. זאת בשיתוף עם המתנדבים של מרכז הצעירים, מתנדבים נוספים מרחבי העיר, צעירים בשנת שירות מיחידת הנוער (גרעיני צמרת ופרח) ועובדים מהאגף לביטחון וסדר ציבורי של הרשות.

“אני גאה בכל השותפים על היוזמה שהוכיחה שוב כי לתושבי העיר יש לב גדול”, אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. “זו תקופה מאתגרת, אבל גם כזאת שיכולה להוציא את הטוב מכל אחד מאתנו, ויוזמות כמו זו ממחישות זאת. אני מקווה שבקרוב כל זה יהיה כבר מאחורינו ונוכל להפנות את כל מרצנו לטובת כל התכניות שעבדנו עליהן, ועד אז פעולות כאלו עוזרות לנו”.  

צילום מרכז צעירים אופקים
צילום מרכז צעירים אופקים

“מחווה מרגשת זו כלפי המשפחות הביאה לתגובות מחממות לב”, הוסיפה מנהלת מערך ההתנדבות בעיריית אופקים, אילה אלמקייס. “אופקים היא קהילה סולידרית של נתינה וערבות הדדית, ובתקופה כזו, שבה התחלואה שוב עולה, נרתמו גם הפעם שותפים רבים לסייע למשפחות המבודדות ולחולי הקורונה בעיר. אני רוצה להודות למחלקה לשירותים חברתיים על הובלת המיזם, לשותפים ולכל המתנדבים היקרים בהובלת מהלך חשוב זה, אתם אלופים”. 

הגיבו לכתבה

נוקד קפיטל | Noked Capital

נוקד קפיטל | Noked Capital

מידע כללי אתר החברה: www.noked-capital.co.il שם חברה נוקד קפיטל בע”מ שם באנגלית NOKED CAPITAL LTD מספר חברה 514956846 סוג ארגון חברה סוג תאגיד ישראלית חברה

קרא עוד »
דילוג לתוכן